OLED83C11LA - zamówiłem u Kiki’ego

luki82b

Member
@kiki przyjąłem do wiadomości że temat dotyczy 83c1. Żeby nie zaśmiecać tematu który rozwinął się w naszej dyskusji i zszedł przez to na poboczny plan założyciela wątku, sprostuję że to nie ja jestem tym nabywcą o którym wspomniałeś.
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie 83C1 jest już po kalibracji i oczywiście jest znacząca poprawa: kolory są bardziej nasycone, biel, czerń, ostrość, widoczność w ciemnych scenach, itp.
Wykonane na JETI SpectraVal 1511HiRes - kompletny raport mam na e-mail.
Zrobiony komplet z HDR i DV. Cena 550 złotych więc przy tym koszcie telewizora wydaje się bardzo rozsądnie.
Kiki jeszcze raz bardzo dziękuję za super sprawną realizację zakupu TV i…pozdrowienia dla Jacka :)
 

PanKrzysztof

New member
Myślę nad zakupem tego TV, rozumiem że dla forumowiczów jest jakaś konkretna oferta? Chętnie dowiem się więcej, jeśli się na to łapię i nie jest za późno :)
 

PanKrzysztof

New member
TV zamontowany, jeszcze się nim nie bawiłem, bo ogarniam rzeczy po remoncie + muszę niżej powiesić, bo trochę za wysoko leży.

Odnośnie kalibracji, to jak rozumiem te ustawienia są wprowadzone w jakimś menu "serwisowym" i dla każdego z predefiniowanych ustawień będą obowiązywać? Będę również wdzięczny za wskazówki jak dbać o Oled, na pewno jeszcze będę studiował materiały odnośnie ustawień w samym telewizorze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest dokładnie wykonana jak na wydruku.
W sprawie dbania jutro się skontaktujmy telefonicznie po południu - bo to dłuższa rozmowa.
 
Do góry