OLED83C11LA - zamówiłem u Kiki’ego

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze będzie :) ta sama sytuacja z oczekiwań na 77 Philipsa objawił się 83 lg , też od Kiki'ego :) ( na mieszkaniu u syna )

IMG_6268.jpg

IMG_6267.jpg

IMG_6266.jpg
 

pe6

New member
Siemka. Podępne się pod temat. Czy tą folie z tyłu też należy ściągnąć czy pozostawić? LG C1 55

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

pe6

New member
Ok, dzięki wielkie. Aktualnie testuje. Zamówiona nówka sztuka w media markt. Telewizor posiada wszystkie folie oraz zapakowane pozostałe akcesoria. Natomiast po ściągnięci apki YouTube , jeszcze nie logowalem się na swoje konto pojawiła się historia wyszukiwania. Hmm a teraz kwestia czy może on pochodzić ze zwrotu. Jeśli jest kod serwisowy na sprawdzenie czasu pracy matrycy to poproszę. No i czy nie spowoduje utratę gwarancji
a1eded2f43770789b2ae1eedf5714dd5.jpg


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem, że musiałeś przejść konfigurację startową po pierwszym uruchomieniu TV (wpisać region, język itp.)? Jeśli tak, to to co widzisz, to są publiczne - najbardziej popularne wyszukiwania.

W LG ilość przepracowanych godzin sprawdza się pilotem serwisowym lub właściwą apką na telefonie z irdą.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No Koledzy. Szczególne podziękowania Krzyśkowi i Jackowi za dostawę przed Świętami. Od wielu lat byłem fanem Philipsa ale ten LG po prostu jest najlepszym TV jaki miałem w życiu. Wszystko działa płynnie, niezawodnie i szybko. Obraz (na razie ustawienia kalibracyjne ściągnięte z netu ale już zamówiłem kalibrację domową) powala z nóg. „Czapki z głów dla LG”.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Update: powiem Wam, że LG „pozamiatał” Philipsa pod kątem jakości obrazu :)
A w ofercie od Kiki to absolutna rewelacja.
 
Do góry