OLED Panasonic 55" i 65" serie FZ950 i FZ800 - linia 2018 r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Redaktor Tomasz Chmielewski przetestował telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55FZ800 .

Panasonic 55FZ800 – test – TV TEST

Ustawienia fabryczne obrazu są bardzo dobre , tj . oferują naturalny , kolorystycznie nieprzekłamany obraz , a przecież o to chodzi .:|
Dziękuję za uwagę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać ktoś nie widział nawet na oczy androida 8,0 który już jest .
WStyd że pisać nie prawdę !
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Super że obraz naturalny bez konieczności kalibracji. Multimedia działaja super płynnie w odróznieniu od np androida .

Zgadzam sie w 100%.
Telewizor jest od ogladania i w tym wypadku Panasonic bije na głowę wszystkie marki i to jest jego zdecydowana przewaga. Obraz jest referencyjny i np taki sony czy phillips oled w tej samej cenie niestety zawodzą co jest niedopuszczalne, bo placac za tv 12-16 tys oczekuje sie klasy samej w sobie tak jak jest w wypadku panasonica.

Poza tym po co mi multimedia jak obraz mi nie odpowiada.
Pzdr
 

Bodziokrakow

New member
Pytanie do posiadaczy lub osób, które testowały FZ800, czy ten TV nie ma problemu z odbiorem treści HD (nie wspomnę o 4K) za pomocą wbudowanego tunera SAT? Moja stara plazma V20 (i nie tylko ona jak czytałem w różnych miejscach) miały problem z tunerem SAT i kanałami HD. Często przy oglądaniu programu HD z satelity (moduł CI nc+) występowały typowe dla przekazu cyfrowego zakłócenia, tzw. "pikseloza"(pojawiające się "kwadraciki"). Problem występuje mimo doskonałych warunków odbioru i dobrej instalacji (na innym TV w tych samych warunkach problemu nie ma). Przy kanałach SD problem nie występuje, na DVB-T i C też nie.
Mógłby ktoś sprawdzić jak to wygląda na FZ800?
 
Do góry