Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

Witam

Jestem po przesiadce z Sony 55XE9305 na LG OLED55C9. Długo zastanawiałem się w co iść po moim sprawdzonym i naprawdę świetnym xe9305. Zobaczyłem promocję w Neonecie za 4999 zł, zamówiłem i.... odpisali :

"Witam,

uprzejmie informuję, że wybrany przez Państwa produkt - TV LG 55" OLED55C9 OLED, webOS Smart TV, Cinema HDR niestety jest niedostępny na naszych magazynach logistycznych.

Niestety nie spodziewamy się też dostaw wybranego produktu.

W związku z zaistniałą sytuacja pragniemy zaproponować zamiennik, tj. Telewizor LG OLED55B9 OLED Smart TV w cenie 4999 zł.

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niezgodności".

Udało mi się jednak kupić telewizor po odstąpieniu rezerwacji przez osobę z forum, której udało się zamówić telewizor do sklepu Neonet i go nie odebrała, a ja to zrobiłem :). Więc za 4999 zł stałem się w piątek jego właścicielem. Wrażenia:

Plusy:
- telewizor jest mega szybki i płynny, wszystko zasuwa jak szalone,
- nie odczuwam braków w jasności, kolory są mega nasycone,
- czerń jest niesamowita,
- wczoraj oglądałem mecz i mam wrażenie, że lepiej radzi sobie z ruchem niż Sony - nie smuży,
- design jest niesamowity, cienka góra robi robotę,
- pilot magic jest ekstra, obsługuję Xboxa One S pilotem od telewizora i odpalam sobie kodi z xboxa :),
- głośniki - są mega jak na telewizor, jest trochę basu, jest czysto, głośno i przyjemnie.

Minusy:

- nie mam co wpisać po 2,5 dnia - mam nadzieję, że nie będę musiał aktualizować ;),
- aaa jest mega ciężki do przenoszenia i trzeba być mega delikatnym przy montażu :).


Ustawienia obrazu mam pomieszane z tej strony i jestem bardzo zadowolony.

best-tv-settings.com/tv-settings-lg-oled-c9/

Oglądałem test wypalania na dystansie 3800 godzin z Oledem C8. Dowiedziałem się, że telewizor wykonuje po 4 godzinach ciągłego oglądania - po wyłączeniu z pilota - "masowanie matrycy - odświeżanie pikseli" - które trwa 10 minut. Ustawiam więc timer na 4 godziny po włączeniu, sam się wyłącza po tym czasie i po 10 minutach wracam do oglądania.

Czy to działa ?

Męczyłem tv 4 godziny 10 minut przerwy i znowu 4 godziny. Robiłem test banding 5% i 10 % i przed wyłączeniem, miałem delikatnie ciemniejsze linie od pasów góra i dół. Wyłączyłem na 10 minut telewizor i ponownie zrobiłem test, matryca czysta, bez żadnego znaku. Także działa ten system jak trzeba. Myślę, że przy takim użytkowaniu jak moje wypalenie mu nie grozi :).
 
Ostatnia edycja:

trops55

Member
Obecnie przy tak bardzo atrakcyjnych cenach, chcąc pozyskać klientów, podaj Kiki oficjalnie na forum swoje atrakcyjne ceny na 55 i 65 C9 dla niebieskich, jak i pozostałych nabywców, bez odsyłania do prywatnej poczty. Ułatwi i przyspieszy szybkie podjęcie decyzji zakupu w Twoim sklepie.

Kiki w odpowiedzi na ten post przesłałeś mi na priv info o podanie e-maila w celu przesłania bieżącej oferty dla niebieskich na wybrany model oleda . Jednocześnie zapewniałeś mnie, że wystarczy jak każdy zapyta to dostanie cenę. I tak uczyniłem, wysyłając 14 listopada na priv mój adres i zapytanie, oraz ponowiłem je 15 listopada. Do chwili obecnej nie otrzymałem od Ciebie żadnej odpowiedzi. Możesz podać na forum powód dlaczego nie reagujesz na moje prośby, czyżby kłopoty z pocztą?
 

trops55

Member
Kiki w odpowiedzi na ten post przesłałeś mi na priv info o podanie e-maila w celu przesłania bieżącej oferty dla niebieskich na wybrany model oleda . Jednocześnie zapewniałeś mnie, że wystarczy jak każdy zapyta to dostanie cenę. I tak uczyniłem, wysyłając 14 listopada na priv mój adres i zapytanie, oraz ponowiłem je 15 listopada. Do chwili obecnej nie otrzymałem od Ciebie żadnej odpowiedzi. Możesz podać na forum powód dlaczego nie reagujesz na moje prośby, czyżby kłopoty z pocztą?

W związku dzisiejszą Twoją informacją na priv mówiącą, że tą drogą nie otrzymujesz o de mnie wiadomości, przedstawię swoje zapytanie na forum.

Dzięki za info. Na przełomie listopada i grudnia planuję zakup oleda 65". Muszę tylko dokonać wyboru: Philips 804 (934) lub Lg C9. Od lat 90 miałem same Philipsy, modele z najwyższej półki i żaden mnie nie zawiódł. Zależy mi na skalowaniu obrazu HD ( b.dużo własnego materiału z kamery), który z nich lepiej z tym sobie radzi?. Wiadomo obrazy 4K z drobnymi różnicami będą prawie takie same. Moje oko preferuje obraz ostry i bardzo szczegółowy. Na obecną chwilę będę oglądał kablówkę, Netfixa, blu-reya i You Tube i jak już wspomniałem materiał HD z kamery. Zaznaczam, że nie będę używał oleda do gier i oglądania wiadomych programów info. Którgo byś wybrał oleda.
Kiki na wszelki wypadek podaj bieżąca ofertę z programem dla obu marek, dla niebieskich.
Czy planujesz jeszcze ciekawszą ofertę na Black Friday.
Proszę o odpowiedź na priv, bo tą drogą otrzymuję od Ciebie informację.
Dziękuję.
 

jacekf1234

New member
Poproszę o cenę LG OLED55C9 dla niebieskich na pw.

Czy jest jakaś alternatywa dla tego TV w podobnej cenie? Albo nawet w wyższej, czy np. droższy Philips 55OLED903/12 jest w czymś lepszy (poza ambilight i dźwiękiem)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłałem LG C9.
Dźwięk to jak dodatkowy soundbar na który np nie masz miejsca.
Ma też więcej aplikacji, znacznie lepsze multimedia.
 

65AF8

New member
SZUŚCI z NEONET

Kupiłem wczoraj,

Informujemy, że Twoje zamówienie o numerze
zostało złożone.

Dane Twojego zamówienia:

Numer zamówienia: Data zamówienia:
xxxx 11.11.2019, 23:35

ZAMÓWIONE PRODUKTY: ILOŚĆ / CENA

TELEWIZOR LG OLED65C9 OLED SMART TV 1 x 9 499,00 zł
SKU : 4302075
Status dostępności w chwili składania zamówienia : do 21 dni

Suma częściowa 9 499,00 zł
Wysyłka i obsługa 0,00 zł
Zniżka (Urodzinowy Nocny Szok Cenowy , Darmowa dostawa) -1 500,00 zł
Łącznie 7 999,00 zł

Zobaczymy czy się wywiążą..

UWAGA NA ZAKUPY W NEONET.PL, TO SĄ OSZUŚCI I KAMCY.NIE KUPUJCIE NIC NA TYCH STRONACH.SPRZEDAJA TOWAR KTÓREGO NIE MAJĄ....OSZUŚCI...KŁAMCY....
KUPIŁEM LG 65C9 OTO ODPOWIEDŹ PO 2 TYGODNIACH OD ZAMÓWIENIA...

Drogi Kliencie,



Uprzejmie informujemy, że zamówiony produkt jest w tej chwili niedostępny i oznaczony na stronie wydłużonym terminem dostawy.

Obecnie czekamy na potwierdzenie terminu realizacji zamówienia przez producenta.

Dokładamy wszelkich starań, żeby precyzyjnie określić termin w ciągu 2 dni roboczych.

Jeżeli chcieliby Państwo dokonać zmiany zamówionego towaru lub dowiedzieć się na jakim etapie jest realizacja prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta
pod numerem 71 397 49 98.

UWAGA BANDA OSZUSTÓW Z NEONET...
 

65AF8

New member
UWAGA NA OSZUSTÓW Z NEONET.PL
SPRZEDAJA TOWAR KTÓREGO NIE MAJĄ.
ZAMÓWIŁEM LG 65c9 DWA VTYGODNIE TEMU I DOSTAŁEM TAKA ODPOWIEDŹ:

Drogi Kliencie,



Uprzejmie informujemy, że zamówiony produkt jest w tej chwili niedostępny i oznaczony na stronie wydłużonym terminem dostawy.

Obecnie czekamy na potwierdzenie terminu realizacji zamówienia przez producenta.

Dokładamy wszelkich starań, żeby precyzyjnie określić termin w ciągu 2 dni roboczych.

Jeżeli chcieliby Państwo dokonać zmiany zamówionego towaru lub dowiedzieć się na jakim etapie jest realizacja prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta
pod numerem 71 397 49 98.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest w programie pilotażowym Piątka Loco i z pakietem gratisów o wartości 500 zł . Wszyscy którzy zamówili już otrzymali te telewizory i z pakietem.
 

65AF8

New member
Coś drgneło w sprawie zamówienia, jutro jadę odebrać:

Drogi Kliencie,



Z przyjemnością informujemy, że towar z zamówienia 51085955 jest gotowy do odbioru osobistego.
Zamówiony towar można odebrać pod adresem Salon ASTRA, Horbaczewskiego 4/6 , 54-130 Wrocław.

W przypadku braku możliwości odbioru zamówienia w terminie 5 dni prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta
pod numerem 71 39 74 998.

Aby sprawdzić status zamówienia kliknij ŚLEDŹ ZAMÓWIENIE
 

Dandy89

New member
Witam,

Warto rozważyć ten telewizor pod kątem konsoli przyszłej generacji ze względu na wyjście HDMI 2.1 (4K 120Hz) o ile do końca przyszłego roku poszczególne egzemplarze spadną do 4000-4500 max. Problem pojawia się wówczas kiedy mówimy o codziennym użytkowaniu, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tunerze DVB-T/S dostosowanym do obecnych standardów a tylko wyłącznie T2/S2, jak również standardzie HEVC.
 
Do góry