Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

Festan06

New member
LG C9 kupiony u kiki-ego. Kolejny raz. Jestem zadowolony. Przesiadka z LCD LG. Nie ma porównania. Miałem wątpliwości co do Oleda. Niepotrzebnie. Jest super .Kalibracja robi swoje . Dzięki kiki .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świetnie, Oled jest Oled więc niesie radość przez długie lata.
Extra , że jesteś zadowolony.
 

Desverger

New member
Szykuję się na 65C9 ale wciąż zastanawia mnie naprawdę duża rozbieżność cenowa sklepów. Duże sieciówki mają 65C9 w cenie około 10 tys. a sklepy na ceneo po 8 tys. Są to sklepy istniejące już długo na rynku. Kilka z nich ma wręcz w ogłoszeniu, że gwarancja jest na Polskę (dystrybucja PL). Ostatnio napisałem do LG w tej sprawie i zapytałem co w przypadku popsucia się TV zakupionego np. w Niemczech?
Odpowiedź LG: Honorujemy w naszym kraju gwarancje urządzeń dystrybucji krajów na terenie Unii Europejskiej

Zastanawia mnie fakt, że taki MM jako potężna sieć nie bierze od np LG Polska 5 oledów na krzyż tylko zdecydowanie więcej więc może wynegocjować lepszą cenę a jest jak widać odwrotnie - są chyba najdrożsi. Oferta dla niebieskich też wypada blado w stosunku cen z ceneo. No więc jak to jest?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW dostaniesz specjalna cenę dla niebieskich i to z pakietem gratisów.
To dość skomplikowana polityka.

Dostaniesz w specjalnej cenie, z LG Polska ( poszli po rozum do głowy)
Przy przedpłacie masz nowy projekt.
Podaj maila to CI wyślę.
 

Desverger

New member
Kiki dziękuję za info na PW. Cieszę się, że LG poszło po rozum do głowy - Twoja oferta teraz wygląda bardzo ciekawie. Pozostaje mi tylko podopinać pewne sprawy finansowe i brać się za zakup u Ciebie. Jak ktoś myśli o zakupie LG oled to niech się robi "niebieski" i uderza do kikiego bo oferta jest OK a dwa TV jest z pewnego źródła.
 

65AF8

New member
Mam 65AF8 po kalibracji, ale korci mnie to że jest jaśniejszy.
Mam pioneer lx500 i coś czuję podskórnie że to będzie świetny duet.
 

007marc

Member
Cena zarąbista a i raty 0,0% ,
tylko żeby na 100% była jasność jak wygląda sprawa z Gwarancja (wymianą n.p. Matrycy) :roll:

Kiki jaki byś polecił uchwyt do 55cali bo z tego co pamiętam LG ma inne wymiary VESA niż Panasonic (mój obecny) ?
 

007marc

Member
Będę potrzebował uchwyt na stałe , porządny i nie drogi ;)
TV jak najbliżej ściany (wiadomo z 10 cm - luzu) , miałem montowany w Promocji Panasonica z Plazmą parę lat temu nawet nie wiem czy jakiś firmowy ale się sprawdził (podstawka od nowości nawet nie była używana ;))
I tak jak pisałem powyżej dla 55 cali .


==== P.S. =====


He he , wieczorem wrzuciłem na Neonecie do Koszyka (niestety o 1 w Nocy czy inaczej nad Ranem nie będę budził Żony ;) ... ) , teraz (15,00 wszedłem na stronę patrzę cena "Wróciła" do normy ale w koszyku dalej 4.999 zł. wołam Żonkę żeby pokazać ale przy wejściu do Koszyka 6.999 zł. ;)
Ale teraz wiem pewnie że taka cena jest możliwa , taką liczą sobie marżę bo przecież żaden Sprzedawca nie będzie dopłacał do Towaru :)
Mam czas do Świąt na nowy Zakup więc myślę że u Kikiego dostanę jeszcze ciekawą propozycję a wolę kupić z pewnego źródła , skalibrowany i nie mieć później problemów !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry