Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

007marc

Member
Na "obydwu" Forach użytkownicy podawali jakie mieli "przejścia" z LG Polska jeżeli kupili TV LG z dystrybucji europejskiej a chyba wiesz że niektóre Sklepy takową dają !
 

007marc

Member
Szczerze powiedziawszy to byłem "przejazdem" nie dawno w Neonecie i nawet nie pytałem się a jak może zauważyłeś nawet na Stronie nie podają - https://www.neonet.pl/telewizory/lg-oled55c9-oled-smart-tv.html
Ogólnie nie lubię tej sieci , co potwierdza się w dzisiejszej wizycie i próby odpowiedzi na moje dwa podstawowe Pytania do Sprzedawców ...

Na miejscu sprawdzona cena - 6,999 zł. obok Media Expert - 6499 zł. ,
w Media przynajmniej można było fachowo podyskutować z "Chłopakami" ;)


===========================


He he , zaczynają się pojawiać powiadomienia Użytkowników że jednak to był błąd w Cenie ;)


zobaczymy - sam jestem ciekaw !
 
Ostatnia edycja:

Gizzmo__

New member
Zaczynam się łamać - powoli przestaje widzieć sens dopłacania do modelu
LG OLED55E9 skoro jedyną różnicę jaką znalazłem między modelem E9 a C9 to wygląd i głośniki (E9 są po prostu mocniejsze i 4 kanałowe) co oczywiście nie ma znaczenia w przypadku posiadania zestawu audio.
 

65AF8

New member
Kupiłem wczoraj.

Według tego ludzie czekają: https://www.pepper.pl/promocje/tele...ia-dolby-atmos-202124?page=10#thread-comments :)

I wydaje się, że dojdzie do realizacji!

Kupiłem wczoraj,

Informujemy, że Twoje zamówienie o numerze
zostało złożone.

Dane Twojego zamówienia:

Numer zamówienia: Data zamówienia:
xxxx 11.11.2019, 23:35

ZAMÓWIONE PRODUKTY: ILOŚĆ / CENA

TELEWIZOR LG OLED65C9 OLED SMART TV 1 x 9 499,00 zł
SKU : 4302075
Status dostępności w chwili składania zamówienia : do 21 dni

Suma częściowa 9 499,00 zł
Wysyłka i obsługa 0,00 zł
Zniżka (Urodzinowy Nocny Szok Cenowy , Darmowa dostawa) -1 500,00 zł
Łącznie 7 999,00 zł

Zobaczymy czy się wywiążą..
 

trops55

Member
Przecież dla niebieskich jest lepsza oferta i wcale nie urodzinowa.

Obecnie przy tak bardzo atrakcyjnych cenach, chcąc pozyskać klientów, podaj Kiki oficjalnie na forum swoje atrakcyjne ceny na 55 i 65 C9 dla niebieskich, jak i pozostałych nabywców, bez odsyłania do prywatnej poczty. Ułatwi i przyspieszy szybkie podjęcie decyzji zakupu w Twoim sklepie.
 

65AF8

New member
Poproszę także ofertę na 77" , mam taki kurwidołek gdzie oglądamy mecze z kumplami przy domu, przy kegu browara.
Uprzejmie dziękuję.
jurek
 

Desverger

New member
Heh, niezłą marżę na jednym tv sklepy mają jak widać po przykładzie NEONET - 1500 zł nie jest mało. A są sklepy co ponad 10 tys. dalej cenę mają.
 
Do góry