oled 559609 nowe oceny ,seria eg96**,

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz cena jest wyznacznikiem jakości w takim kraju jak Polska.... oczywiście są wyjątki ale generalnie to cena decyduje o wyborze...
 

Tusiu

New member
Telewizor LG 55EG9609 - pojawił się w przedsprzedaży w "sklepie dla idiotów" w rewelacyjnej ;) cenie ... jedyne 18tyś bez 1 PLN - sprzedaż od piątku 13go :)
 

Robert1272

New member
Jeszcze żeby gwarancje dawali na 5 lat przy tej cenie.
Zgadzam z tym co pisze Kiki o jakości, ale trwałość dzisiejszego sprzętu jest liczona na dwa czy trzy lata, jak już coś działa pięć czy sześć lat to jest dobrze, wiec moim zdaniem cena trochę przesadzona.
 

ambra

New member
Witam
Cena porównywalna z innymi.W sobotę widziałem ten model w Saturnie.de z wystawioną ceną 4999€.,!
Swoją drogą to b.ciekawe ,że polski oddział MM sprzedaje wersję tv przeznaczoną na rynek austriacki,szwajcarski i niemiecki.,końcówka 09.,Na stronie lg.com.pl wsparcie techniczne ma tylko model europejski 0v, tak jak zapowiadany wcześniej w wersji 65".,Wsparcie tech.ma też model 55 eg920v który pewnie niedługo będzie na półkach w pl.
W żadnym innym kraju na świecie nie są sprzedawane modele z różnymi końcówkami tej samej serii. ,
W de można wykupić 5 letnią gwarancję, myślę że w pl też będzie taka możliwość. ,

Jak do dziś, to najlepszy 55" tv na świecie. ,

Pozdrawiam
 

piescweza

New member
W żadnym innym kraju na świecie nie są sprzedawane modele z różnymi końcówkami tej samej serii. ,
W de można wykupić 5 letnią gwarancję, myślę że w pl też będzie taka możliwość. ,

Jak do dziś, to najlepszy 55" tv na świecie. ,

Pozdrawiam

Podejrzewam, że LG po prostu lekko zignorowało nasz rynek i wrzuciło tu modele produkowane na rynek DE, co jest akurat dobre, bo niemieccy klienci znani są ze swojej legendarnej wybredności, zamiłowania do korzystania z polityki zwrotów i ogólnego czepiactwa. Te cechy narodowe przekładają się na jakość produktów. Stąd ta pięcioletnia gwarancja, która przy OLED TV może mieć spore znaczenie przy decyzji o kupieniu (albo nie) telewizora.
 
Do góry