Odsłuch kabli głośnikowych

Anija

Member
Proszę pomóżcie mi. Pożyczyłam kable ale nie wiem jak je podłączyć do mojego ampli. Pokrętła nie można zdjąć, tylko się kręcą. Może jestem blondynką?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Proszę pomóżcie mi. Pożyczyłam kable ale nie wiem jak je podłączyć do mojego ampli. Pokrętła nie można zdjąć, tylko się kręcą. Może jestem blondynką?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
No mozliwe. Na czubku pokretla jest taka mala zaslepka ktora sie wyjmuje roznymi sposobami. Wyjmiesz i bedzie dziurka na banana. Pozdro 😆
 

werf

Active member
Bez reklam
Proszę pomóżcie mi. Pożyczyłam kable ale nie wiem jak je podłączyć do mojego ampli. Pokrętła nie można zdjąć, tylko się kręcą. Może jestem blondynką?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Czy na start dostałaś zestaw obowiązkowy Ultralink Matrix ?
 

Anija

Member
Czy na start dostałaś zestaw obowiązkowy Ultralink Matrix ?
Nie a co to jest? Kupiłam pro-ject usb Box s, i kabelki do tego. Będę grać muzykę z lapka ale mam następny problem, chyba win 10 blokuje sieć

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Anija

Member
Nie wiem, jakieś japońskie. Później doczytam. Ale różnica jest zauważalna. Znów uśmiech na twarzy

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
masz na myśli oplot czy takie
712entry.promo_.jpg

Nic to nie mówi. Nie wiesz jakiej marki kable dostałaś?
 

Anija

Member
Takie właśnie, tylko szaro czarne.. Język można dobór połamać na tych nazwach

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Japońskie przewody...z ciekawości się zapytam ile kosztuje metr takiego przewodu. Może jak nazwy nie znasz bo zazwyczaj powinna być na przewodzie to może fotke wklej jego. Jestem ciekaw co to za japońskie cuda ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Kable kupiłam, nazywają się wireworld nie wiem czy Orbit jest dalszym częścią nazwy. Wydaje mi się że więcej słyszę i chyba grają środkiem

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Oj tam, oj tam. Wcześniej testowałam i skrętkę i japońskie. Tak się wymądrzacie, a może przy moim zastawie środek bardziej się da usłyszeć?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może? :)
Przy zestawieniu HK i Zensorów nie powinno brakować basu i średnicy. Ja szedłbym w stronę rozjaśnienia, szybkości, rytmiczności:
- Telleurium
- Kimber TC (nie PR, minimum VS)
- QED
- srebrne Albedo
- Nordost, ale im niższa seria tym bardziej grająca górą i szczuplejsza w basie. Niektóre mogą być męczące, ale chyba nie w takim połączeniu.


Te propozycje ułożyłem tak, że wg mnie te na górze zagrają najbardziej środkiem i płynnie przechodzą do tych na dole, które uwydatnią raczej górę.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może nie do końca w temacie kabli głośnikowych, ale czy ktoś słuchał
In-Akustik Premium XLR, bardzo mało informacji na temat tego kabla.

big_PREMIUM-XLR.JPG
 
Do góry