Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

snajper21

New member
Ma ARC ale np ze TV dzwięk smart idzie tylko przez optyk

ahaaa no tak w sumie zapomnialem ze to nie tylko "tv" a "TV" z wieloma funkcjami :)) , no to w takim wypadku ostatnie pytanko , jak najlepiej odtworzyc cos z PC (np film , zdjecia czy np gre) chodzi mi o podlaczenie. Bezposrednio pc do tv kablem ( w moim wypadku troche lipa bo komp jest w innym pokoju), czy moze jest jakas opcja przez neta (czytalem o jakims programie ktory udostepnia foldery z pc i tv je widzi) , czy moze w przypadku filmu wystarczy zgrac go na USB - tylko co z kodekami ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak po wifi przez serwer DLNA.
Z USB Dysku twardego ten TV pociągnie prawie wszystko co ściągniesz :)

Grę to tylko raczej przewodowo
 

snajper21

New member
Tak po wifi przez serwer DLNA.
Z USB Dysku twardego ten TV pociągnie prawie wszystko co ściągniesz :)

Grę to tylko raczej przewodowo


No i podziekowal !!:D
Leci Strong w Twoja strone :smile:

pewnie jak sprzet przyjdzie na chate to sie dopiero pytania posypia :) , mam zamiar na poczatku przetestowac Twoje ustawienia z tego watku :)
 

snajper21

New member
Czy ktos korzystal z Modułu CAM CI+ w cyfrowym Polsacie ? Na stronie CP znalazlem info ze Samsung nie ma wbudowanej listy programow polsatu jednak mozna je wgrac przez usb w modelach serii D, ES, F posiadających wbudowane złącze CI/CI+ oraz tuner DVB-S/S2. Czy ktos probowal w ten sposob ? Zawsze to odpada jedno pudlo z pulki :)
 

Madas

New member
Bez reklam
Madas na plus
+ podświetlenie
+ SMART 2.0 (2piloty/www/aplikacje/sterowanie głosem/dlna/F recomendation)
+ sterowanie (telefon tablet/screen mirroring
+ OSD (szybkość działania + odpalania)
+ sterowanie innymi urządzeniami za pomącą 1 pilota
+ lepsze 3D w stosunku do D6500 ;)

na minus w stosunku do D6500
Brak ultra clear panel i to jest cholera widać.....
a sam obraz jak oceniasz porównując te 2 modele ?
 

rudzik136

New member
Czy ktos korzystal z Modułu CAM CI+ w cyfrowym Polsacie ?
Ja mam i jestem zadowolony.
Lista ze strony CP działa na F6500. Zaimportowałem bez problemu.
Ja robiłem listę sam, tzn wyszukałem wszystkie kanały i sam układałem w programie na kompie. Bo jak kupowałem TV to na stronie CP nie mieli jeszcze listy do serii F. A i tak ta lista mi nie odpowiada:)
 

andrzej823

New member
Proszę mi powiedzieć jak mam zaktualizować soft z usb kiedy nie mam w menu opcji aktualizacji z usb. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry wielkie dzięki.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade

odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz
 

snajper21

New member
Ja mam i jestem zadowolony.
Lista ze strony CP działa na F6500. Zaimportowałem bez problemu.
Ja robiłem listę sam, tzn wyszukałem wszystkie kanały i sam układałem w programie na kompie. Bo jak kupowałem TV to na stronie CP nie mieli jeszcze listy do serii F. A i tak ta lista mi nie odpowiada:)

dzieki za info , jednak nie bralem tej opcji poniewaz nie mozna z tym wziac multiroomu :/ na drugi tv musialbym brac oddzielna umowe co jest bez sensu
 

pablopila78

New member
Ja mam i jestem zadowolony.
Lista ze strony CP działa na F6500. Zaimportowałem bez problemu.
Ja robiłem listę sam, tzn wyszukałem wszystkie kanały i sam układałem w programie na kompie. Bo jak kupowałem TV to na stronie CP nie mieli jeszcze listy do serii F. A i tak ta lista mi nie odpowiada:)
Kolego czy występują duże opóźnienia podczas zmiany kanału,gdzieś czytałem ze ponoć opóźnienia występują rzędu nawet 10sekund.
 
Do góry