Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rogal3

Member
Mam takie pytanie: ostatnio byłem w sklepie i widziałem model 55F6500 z końcówką SSX. Co ten skrót oznacza?
Aha, i napisane było, że telewizor pobiera 45W (Eco). Czy to w ogóle możliwe i czy do tego odnosi się skrót SSX, bo jak w ulotce patrzyłem na model bez SSX to pobór mocy wynosił 70-80W...

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

barteck

New member
cześć
mam kłopot z tv ue46f6500ss zakupionym w Niemczech. Problemem jest to że nie można ustawić przy wyszukiwaniu listy kanałów na PL, są dostępne Austria, Niemcy i Szwajcaria. Jest możliwość zmiany kraju (obszaru) na Polskę ?
 

F6500

New member
Czy jest jakiś limit nagrywania (oprócz pojemności pendrive'a), ponieważ po około godzinie nagrywania w HD, nagrywanie zatrzymuje się i wyskakuje komunikat.
 

mangusta28

New member
Witam wszystkich.

Korzystając z okazji, że rozmowa o samsungu 46F6500 chciałem zapytać w skrócie - jakie są jego wady i zalety w stosunku do 47LG691 (ew. 47LG660) ponieważ ciężko znaleźć jakieś porównanie.
Ogólnie wiem, że multimedia są na korzyść Samsunga, a nie wiem jak matryce itp.
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam wszystkich.

Korzystając z okazji, że rozmowa o samsungu 46F6500 chciałem zapytać w skrócie - jakie są jego wady i zalety w stosunku do 47LG691 (ew. 47LG660) ponieważ ciężko znaleźć jakieś porównanie.
Ogólnie wiem, że multimedia są na korzyść Samsunga, a nie wiem jak matryce itp.

Chyba do LA690?

jeśli tak to zaleta matryc IPS dobre kąty wada kiepska czerń i długi czas reakcji matrycy

samsung w F6500 matryca PSA wady wąskie kąty zalety kolory, kontrast, interpolacja ruchu
 

mangusta28

New member
oczywiście :) miało być LA691S czy też LA660, bo te różnią się ramką z tego co mi wiadomo.
A co jeśli chodzi o Smasunga z matrycami, bo obiło mi się coś o uszy, że są różne matryce wkładane i kto kupował wcześniej (na początku roku) to miał lepszą matrycę, a teraz już dają jakieś gorszej jakości - jak z tym jest ?
Pytam, bo w moim poprzednim padła właśnie matryca (Pionowy pasek szerokości 10cm).

Pozdrawiam :???:
 

tdx

New member
Bez reklam
przed chwilą uczestniczyłem w zakupie 46F6770 był na matrycy P-PVA Samsunga... więc? :D należy to sprawdzić na miejscu w sklepie
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak dobrze rozpakowałeś na penie to musisz odczekać chwilę (różnie piszą 5min) i dopiero wtedy odpalić aktualizuj teraz pen ma być cały czas podłączony
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jak dobrze rozpakowałeś na penie to musisz odczekać chwilę (różnie piszą 5min) i dopiero wtedy odpalić aktualizuj teraz pen ma być cały czas podłączony

Zaktualizuj przez usb


Pen ma być sformatowany do FAT32?

Pobieram PLIK ze strony samsunga >>> kopiuje go na PENA i teraz co robić ?


Po rozpakowaniu na Penie ma to wyglądać Tak?

 
Ostatnia edycja:

danila

New member
cześć,

interesuje mnie screen mirroring w moim 46f6770 , jakie telefony to obsłużą? czytałem ,że i9300 , i9505 i w ogóle najnowsze samsungi.No właśnie, czy tylko samsungi są kompatybine czy może inne również, chciałbym kupić jakiegoś smarta niekoniecznie za duże pieniądze, ale żeby współgrał z moim tv pod kątem screen mirroring


dzięki @tdx
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
cześć,

interesuje mnie screen mirroring w moim 46f6770 , jakie telefony to obsłużą? czytałem ,że i9300 , i9505 i w ogóle najnowsze samsungi.No właśnie, czy tylko samsungi są kompatybine czy może inne również, chciałbym kupić jakiegoś smarta niekoniecznie za duże pieniądze, ale żeby współgrał z moim tv pod kątem screen mirroring

wystarczy Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean
 
Do góry