Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

johny123

New member
TDX jakim programem odtwarzasz filmy z kompa? Bo ja ze wszystkimi mam jakieś problemy. w Allshare zrywa mi połączenie czasem, a w PS3 nie widzi napisów.
I co gorsza filmy hd czy to z pena czy z kompa mają opóźniony dźwięk. Masz też coś takiego u siebie?
 

tdx

New member
Bez reklam
i sterowanie PS3 za pomacą pilota smart control

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pECwKhoJF_E&feature=youtu.be[/youtube]
 

@oonie

New member
Jaki polecacie uchwyt na ścianę do 40f6500 kwota jaką chciałbym przeznaczyć max 100 zł :) Zależy mi na regulacji w pionie i poziomie :D
 

tdx

New member
Bez reklam
Jaki polecacie uchwyt na ścianę do 40f6500 kwota jaką chciałbym przeznaczyć max 100 zł :) Zależy mi na regulacji w pionie i poziomie :D

Ja tak tanimi uchwytami z pełną regulacją się nie bawiłem najtaniej to dla vesa 200x200 z uchwytów HAMA maiłem za ok 149zł ale na necie pewnie można znaleźć taniej
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
ja mam SLIM ale tym nie poregulujesz, choc i tak go musiałem przerabiac z poprzedniego D7000

dla mnie najwazniejsze jest aby TV był jak najblizej sciany :)

tdx, nie wiesz moze kiedy zrobią widok listy po DLNA a nie tylko folderów ??
 

martinus123

New member
Jaki polecacie uchwyt na ścianę do 40f6500 kwota jaką chciałbym przeznaczyć max 100 zł :) Zależy mi na regulacji w pionie i poziomie :D

W tej cenie takiego nie kupisz, chyba, że jakiś chiński wynalazek na targu bądź allegro ;)
Za takie pieniądze znajdziesz uchwyt uchylny z regulacją tylko w pionie i to raczej z niższej półki.
 

rudzik136

New member
Witam wszystkich,
śledzę cały czas ten wątek i jestem już w sumie zdecydowany na ten telewizor w wersji 40cali...
Czekam jeszcze troszkę, może będzie jakaś fajna promocja na niego:)
Aktualnie mam w domu TV Samsunga LE32C650 i jestem z niego bardzo zadowolony.
Myślę, że UE40F6500 będzie dobrym wyborem, tylko mam jeszcze parę pytań. Mianowicie:
razem z TV będzie chciał wziął jakąś telewizję - zastanawiam się nad nc+ lub na początek TNK HD z modułem CAM. I mam takie pytanie czy ktoś już testował ten TV z modułem CAM od Telewizji na kartę? Drugie pytanie to takie czy tym pilotem SMART będę mógł bezproblemowo obsługiwać dekoder telewizji NC+? Oni na razie nie mają w ofercie modułu CAM:/ szkoda...)
Trzecie pytanie to takie czy do tego TV będzie pasowała ta podstawka od TV UE40F6100. Jest czarna zamiast w chromie i taką bym wolał...kształtem wygląda podobnie. Mozęe bym znalazł potem kogoś kto by się wymienił:)
pozdrawiam
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Tdx, pisales jak pamietam ze miales poprzednio D7000, jaka przekatna ? Sprzedales go ? Jesli tak to za ile udalo Ci sie znalezc kupca ? :)
 

@oonie

New member
Chyba faktycznie ciężko będzie z tym uchwytem i regulacją (pionowa & pozioma do 100 zł). Sugerowałem się tym za 82zł w neo24 ART Uchwyt AR-18PL regulacja tylko pionowa. Zależy mi żeby tv był jak najbliżej to możliwe ściany z regulacją pionowo-poziomo :) A to w ogóle dziękuję za utworzenie i aktywności w tym temacie, bo dzięki niemu już chyba podjąłem decyzję jaki zamawiam telewizor.
 

tdx

New member
Bez reklam
i różnica między F6500 a F6650 (wybrałem wiesze ISO żeby było widać bardziej ewentualny clouding) ale oba TV zachowywały się tak samo

F6500

F6500

F6650

F6650


PS. fajnie widać jak świeci LG z tyłu (47LM660) :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Na tyle na ile mogłem zaciemnić to nie widziałem różnicy w podświetleniu.
Widzisz jak w tle "daje" LG?
 
Do góry