Odblokowanie STEROWANIA GESTEM w F64xx

tdx

New member
Bez reklam
Witam, ktoś ostatnio o to pytał czy można sterować gestem w F64xx i wyżej okazuje się że można :)

przed zabawą


menu serwisowe


zmiany


zmiany


i proszę bardzo
 

lfanek

New member
Da się jakoś w ten sposób odblokować sterowanie głosem za pomocą komend "Hi TV/Hi Smart"?
Mam F6500.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Da się jakoś w ten sposób odblokować sterowanie głosem za pomocą komend "Hi TV/Hi Smart"?
Mam F6500.

Musiałbyś mieć albo podłączony MC do TV albo włączony nasłuch z MC na pilocie, już najperędzej by się to dało gdybyś miał kamerę samsunga do TV podpiętą
 

dekiel123

New member
Ja mam sterowanie głosem przez pilota i nie działa mi ta komenda (jak się nie mylę powinna włączyć TV?) a inne tak. Idzie to jakoś włączyć (najlepiej przez kamerę, bo po co mówić do pilota jak szybciej nim sterować ;p)?
 

lfanek

New member
Chyba tylko ES7+ tak ma. W serii F6 nie da rady tak. Sam z tym kombinowałem i nic nie znalazłem. Mogliby jakąś aktualizację w tym kierunku wydać.
 

deejaydee

New member
a jeśli ja w samsungu ue32f5300 mam w menu serwisowym motion recog i voice recog to po dokupieniu kamery tez będę miał możliwość sterowania ruchem i głosem?
 

tdx

New member
Bez reklam
sterowanie gestem to opcja softu i kamery. Możesz odbloować sterowanie gestem już...
jest tylko jedno ale czy masz usb z napisem camera?
 
Do góry