Odblokowanie STEROWANIA GESTEM w F64xx

tdx

New member
Bez reklam
niby rozdzielczością 2000 nagrywa 1280x720 w 30klatkach a 3000 w 1280x1080 (choć nie wiem czy to nie błąd bo takiej rozdzielczości nie ma)

Na pewno Zoomem cyfrowym i chipsetem 3000 jest na AIT8453 a 2000 na Max64380
 

deejaydee

New member
a czy nie ma żadnych tańszych odpowiedników?mam w menu serwisowym Camera Support?i nie wiem o co chodzi jeszcze z takimi funkcjami czy da się je jakoś aktywować 3D support, Bt Support, Smart Control Support?
 

tdx

New member
Bez reklam
nie ma zamienników niestety...
co do reszty cześć możesz włączyć ale działać nie będzie nie masz fizycznie modułu BT w TV więc opcja 3D też działać nie będzie
 

kudys11

Member
Sprawdziłem na modelu F5300 funkcję 3D
Nie działa poprzez włączenie funkcji 3D, musi być odpowiednia matryca do tego. Mimo przełączenia format 3D nadal normalnie wyświetla obraz choć TV informuje że niby 3D.

Model F5300 też ma USB z napisem CAM, jednak sie posiadam kamery aby sprawdzić czy działa sterowanie głosem i gestami
 
Ostatnia edycja:

Samsung6770

New member
Trochę odgrzeje,wszedłem w menu srevisowe i zaznaczyłem opcję sterowanie ruchami,w menu głuwnym pojawiła się opcja "Sterowanie ruchem" ,ale po wybraniu opcji komunikat "Ta funkcja nie jest dostępna" czy będzie dostępna dopiero jak podłącze kamerkę ??
 

butel

New member
Samsungu UE40F6320 odblokowałem sterowanie gestami i działa lecz sterowanie głosem już nie działa - kamerka dedykowana VG-STC3000 pomimo ustawienia tej funkcji w menu serwisowym na "ON" po wybraniu opcji komunikat "Ta funkcja nie jest dostępna"

jakieś rady pomysły :)
 

Leo_1969

New member
Dokupiłem kamerkę VG-STC3000 i w modelu UE32F5500 włączyłem obsługę gestami - dzięki :D

A swoją drogą to ciekawe czemu ta funkcja jest domyślnie wyłączona :niewiem: ??
 

donio

New member
Witam

Nie włącza mi się tryb serwisowy (naciskam info, menu, mute i power) i nic się nie dzieje. Sprawdzałem na 3 tv UE39F5500, UE40F6320 i UE65F6400.
Jest jakaś specjalna kolejność wciskaniach tych klawiszy?
 

Dinksss

New member
Czy w wersji h tez mozna wlaczyc sterowanie gestami?

Jest do serii h jakas specjalna kamerka czy kamery sie nie zmienily?
 
Do góry