Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

jarjar82

New member
Ja jeszcze nie kupiłem, ale na pewno nie brałbym tego LG z tym ubogim smartem i problemami z dźwiękiem ( chyba do dziś nie rozwiązanym ) czy to może w LA 740 było ;)

na plus pasywne 3 D i mniej "lustrzana" matryca
 

TV3D

New member
Bez reklam
Ja jeszcze nie kupiłem, ale na pewno nie brałbym tego LG z tym ubogim smartem i problemami z dźwiękiem ( chyba do dziś nie rozwiązanym )


LG42LA660s to jest model na rok 2013?
ale nigdzie w specyfikacjach nie pisze czy ma matrycę IPS

czy lepiej 40 F6500
 
Ostatnia edycja:

pebe86

Member
Bez reklam
Panowie jak to jest, bo ja już nie ogarniam. Zawsze wydawało mi się, że to właśnie telewizor z Micro Dimming (a więc 6640/6770) ma lepszą czerń- a tutaj czytam, że to właśnie te modele mają większy clouding od 6500. To w takim razie jakie korzyści daje ta funkcja? Bo chyba jakaś druga strona medalu też jest...
 

TV3D

New member
Bez reklam
Panowie ,wracając do mojego pytania to
LG42LA660s ten model posiada z tyłu obudowy dodatkowy głośnik! i to jest model na rok 2013?
ale nigdzie nie mogę znaleźć Info czy ma matrycę IPS?

a może lepiej kupić ten model Samsunga 40F6500 !

co proponujecie...
 

RHJG

New member
Bez reklam
ad.1.LG42LA660s tak to jest model na rok 2013
ad.2.Tak ma matryce IPS,którą produkuje LG
ad.3.Tak lepiej moim zdaniem kupić Samsunga 40F6500
 

SirMaxiKaz

New member
Przymierzam się do 46F6500, niestety nigdzie w okolicy go nie ma, są natomiast F6650, F6770 i F6800, którego z nich najlepiej sprawdzić żeby mieć chociaż mniej więcej pogląd jak będzie grał F6500 ?
 

TV3D

New member
Bez reklam
Tak lepiej moim zdaniem kupić Samsunga 40F6500



Jak sprawa wygląda z matrycą tego TV? bo opinie są różne

zapytałem fachowców w sklepach takich jak MM,Avans czy euro, ME i tam stwierdzili ,że matryca w Samsungu F6400 niczym nie różni się od F6500 a jedynie te dwa TV różnią się elektroniką



więc jak to jest?
 

electro69

New member
Jak sprawa wygląda z matrycą tego TV? bo opinie są różne
zapytałem fachowców w sklepach takich jak MM,Avans czy euro, ME i tam stwierdzili ,że matryca w Samsungu F6400 niczym nie różni się od F6500 a jedynie te dwa TV różnią się elektroniką
więc jak to jest?
Już wcześniej było kilkakrotnie pisane w tym temacie że model F6500 ma inną matrycę (oczywiście lepszą) niż model F6400.
Pozdrawiam
ps. co do tych tzw. "fachowców" (oczywiście nie wszystkich)ze sklepów to byłbym ostrożny i nie wierzył im do końca (już kilka razy mogłem się przekonać jakie bajki próbowali mi wciskać) ... to już lepiej spytać się tutaj na forum :]
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
electro69 gdybyś wiedział jaki kiedyś mi wykład strzelił facet z EuroRTV :D to moja żona, która tak piąte przez dziesiąte łapie pewne informaje ode mnie, była spłakana ze śmiechu :) a fachowiec miał bardzo poważną minę.

To raz a dwa ....to temat F6500 z naleciałościami innych F6xx więc nie wiem co tu robią dysputy dot LG ? Mają swoich tematów do każdego modelu.

Trzecia sprawa ....czytać watek od pierwszego posta ..a nie wchodzić na partyzanta i pytać czy 6400 ma ten sam panel co 6500 ;)
 

rudzik136

New member
A ja chciałbym się dowiedzieć takie kwestie:
- Czy podstawka od F6100 będzie pasować do F6500? Wizualnie wyglądają podobnie. F6100 ma czarną...
- Czy na F6500 działa moduł CAM od TNK albo Cyfrowego polsatu?
- Czy tym pilotem SMART nie będzie problemu ze sterowaniem dekodera od nc+?
pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
A ja chciałbym się dowiedzieć takie kwestie:
- Czy podstawka od F6100 będzie pasować do F6500? Wizualnie wyglądają podobnie. F6100 ma czarną...
- Czy na F6500 działa moduł CAM od TNK albo Cyfrowego polsatu?
- Czy tym pilotem SMART nie będzie problemu ze sterowaniem dekodera od nc+?
pozdrawiam

ad1 tak
ad2 tak
ad3 nie wiem
 

WojtR

Member
Bez reklam
do TDX jak oceniasz obraz 6500 , 6770 vs ES7000 ?

chodzi głównie o poziom czerni płynność obrazu , miałem ostatnio kontakt z ES7000 i tam czerń i o dziwo kąty wyglądały bardzo dobrze i zero chmurek
 

bendov

New member
Czy ktoś wie czy są jakieś różnice, bo w niektórych sklepach podają modele f6500ss, a ja właśnie kupiłem f6500sb?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy ktoś wie czy są jakieś różnice, bo w niektórych sklepach podają modele f6500ss, a ja właśnie kupiłem f6500sb?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

Na Litwie i w Estonii były te modele dostępne ale różnic nie znam, u Nas oficjalnie jest tylko SS
 
Do góry