Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Mateeo1

New member
Nie wiem czy tylko u mnie ale np. YT na full hd przycina a mam UPC 30mb, router 20cm od telewizora nie wiem czy nie będzie trzeba puścić po kablu pewnie będzie lepiej śmigało...dzisiaj troche przysiade do kalibracji. poszukałem troche materiałów do kalibracji, bo mam wrażenie, że w dzień jakoś ogląda się gorzej tv niż w nocy. W dzień jak jest coś jasnego np. telewizja śniadaniowa to obraz jakoś niewyraźny, w nocy wszystko wygląda ok.
 

smigacz83

New member
Pozwolę ponowić swoje pytanie:

Czy 46F6500 odtworzy kontener mkv udostępniony po sieci z zewnętrznymi napisami w srt?
 

kubek24

New member
podpinasz moduł nc+ [ten model ma DVB-S] z kartą i śmiga

I wtedy obraz taki dobry jak przez dekoder prawda ?? :) a jak rozwiązać problem nagrywania filmów ?? Taki moduł w nc+ dostane ??

A powiedz mi kolego co sądzisz o f6800 warto dopłacić czy brać f6500 ??
 

tdx

New member
Bez reklam
I wtedy obraz taki dobry jak przez dekoder prawda ?? :) a jak rozwiązać problem nagrywania filmów ?? Taki moduł w nc+ dostane ??

A powiedz mi kolego co sądzisz o f6800 warto dopłacić czy brać f6500 ??

Dostaniesz będziesz mógł też nagrywać na dysk z satelity, jak na razie F6800 to to samo co F6500 tylko inny wygląd
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
A co myslicie o F 6770 ??? CMR ma chyba wyzszy a i design mi sie podoba :)
 
Ostatnia edycja:

Mateeo1

New member
teraz okazało się, że na YT na 1080 to mam straszną pikselozę!! dzwięki idzie normalnie a obraz cały czas kwadraciki, na 720p leci elegancko...ktoś moze ma to samo??
 

jajecznic

New member
Ja w swoim f6400 mam problem z odtwarzaniem niektórych filmikow z youtube szczególnie tych w hd lub teledyskow w vevo , też macie ten problem ?
 

Mateeo1

New member
Ja mam to samo, ale akurat korzystając z przeglądarki wszystko chodzi a z widgetu nic!!! wczoraj aktualizowałem telewizor i dalej to samo....
 

lfanek

New member
Jako że to mój pierwszy post więc - WITAM ;)

Zastanawiałem się nad ue40es7000 ale był za mały, potem myślałem nad ue46f6400 i w końcu wziąłem ue46f6500 ze względu na 400hz oraz że to model 2013. Tv użytkuje od poniedziałku a więc od 4 dni. Szczerze to w szoku jestem. Obraz i kolory są bardzo żywe oraz sam wygląd TV powala (ten model widziałem tylko na necie a potem dopiero jak wyjąłem go z pudełka). Funkcja sterowania głosem mile mnie zaskoczyła chociaż myślałem że to bardziej zabawka a naprawdę dużo komend rozumie.

Podpowiem Wam jeszcze że w neonecie jest fajna promocja. Za TV dałem 3599zł oraz SOUNDBAR HW-F550 za 500zł. Bez promocji soundbar kosztuje 1500zł. Tu znowu miłe zaskoczenie bardzo ładnie gra oraz TV łączy się z nim bezprzewodowo jak i same głośniki potrzebują tylko zasilania.

Mam dwa pytania które mi się na chwilę obecną nasuwają:
1. Mam podpięty dysk ale nie mam pojęcia jak uruchomić nagrywanie na nim. Dekoder z CP podpięty przez HDMI oraz zasilanie dysku idzie z dwóch wtyczek USB. Jak nacisnę przycisk GUIDE na pilocie to pisze coś tam że niedostępne. Podpowie mi ktoś?
2. Wiem że TV idzie wyłączyć komendą głosową ale czy da sie go w ten sposób włączyć? Oraz czy TV może w jakiś sposób reagować na komendę "Hi TV" jak to jest w seria ES7+ żeby nie naciskać tego przycisku "VOICE".
 
Do góry