Obejście blokad CINAVIA

Witam.
Zapytanie mam odnośnie tego zabezpieczenia CINAVIA, dziś sprawdzałem kopię zapasową na dysku twardym podłączonym do blu-ray playera Samsung i po 20min komunikat że "piracka kopia" gdy twardziela do TV Samsung wpinam to bez problemu wszystko działa....czy to sie dzieje tylko w Samsung bluray odtwarzaczach czy w innych też np.Sony, Lg itp. i czy można jakoś te zabezpieczenia obejść???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Cinavia działa na płytach. Na dyskach po USB – nie. Cinavię można obejść.
No mam kopie filmu na dyku przenośnym w formacie DTS waży około 4gb "Money monster" po usb podlaczylem do bluray playera i odpalam i po upływie 20min komunikat i brak dzwieku. Gdy ten sam dysk twardy wpinam pod Tv to wszytko jest ok. Teraz nie wiem gdzie jest wina czy blu ray player Samsung czy AV Denon blokuje kopie zapasowa i jak to usunąć???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzieje się to prawie albo w tej chwili być może już na każdym odtwarzaczu BR pod warunkiem że w tym odtwarzaczu jest w miarę nowe oprogramowanie w tym również dotyczy to konsol.. przynajmniej z tego co wyczytałem w necie..

Kiedyś ktoś zgrał z netu na płytę BR film z wytwórni Sony który był nagrany z Cinavią i po włożeniu płyty do odtwarzacza BR właśnie po około 10 min wyskoczył napis że jest to pirat...
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No mam kopie filmu na dyku przenośnym w formacie DTS waży około 4gb "Money monster" po usb podlaczylem do bluray playera i odpalam i po upływie 20min komunikat i brak dzwieku. Gdy ten sam dysk twardy wpinam pod Tv to wszytko jest ok. Teraz nie wiem gdzie jest wina czy blu ray player Samsung czy AV Denon blokuje kopie zapasowa i jak to usunąć???
Teraz sobie przypominam. Rzeczywiście, ktoś kiedyś pisał na forum, że właśnie odtwarzacz BD Samsunga „wyłożył” się na Cinavii po USB, a nawet jakaś Yamaha, co było zaskoczeniem i jest o tym w tym wątku. Ja mam CA 751BD, kolega ma Denona BDP 1713. Cinavia nie działa po USB. Jak widać, nie jest to regułą. Amplitunery nie mają nic wspólnego z Cinavią.
Teraz Cinavię można usunąć. DVDFab CinaviaRemoval HD, the first lossless Cinavia Removal solution to remove Cinavia Audio watermarks.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Na blu ray Yamaha Cinavia dziala na USB także, czytałem o tym programie, ale on chyba z DTSa robi LCPM, tak?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci Kolego, ze bawiłem się tym programem i działa. Ale czy plik wyjściowy to PCM, czy coś innego, to nie wiem, bo tego nie sprawdzałem.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
A nie masz jeszcze jakiegoś filmu po przeróbce? To możnaby łatwo sprawdzić w jakim formacie audio zostało zrobione.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Filmy, które sprawdzałem to „47 Roninów” i ‘Inwazja: Bitwa o L A”. Niestety. Bawiłem się w to dawno i nic z tego nie zostało.
 
Nie jest jeszcze aż tak źle, TV dobrze działa i po optyku audio leci do amp av. A jak sprawa ma się do innych bluray playerów, czy tylko Samsung ma tak czy generalnie wszystkie. Czy ktoś testował na Sony ale nie konsoli lub Denon???
Jeszcze muszę sprawdzić inne filmy bo "Money monster" z wytórni Sony jest.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Ok dzięki za info :) ale jak mówię, krzywdy nie ma, Tv świetnie radzi sobie. Wiadomo, nie ma to jak orginał hehe ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

4djmc

New member
Mam kino LG i ostaniu coś mało filmów z Cinavia dawno się z tym nie spotkałem a ostanio oglądałem Warcrafta, Żółwie Nina 2, Kapitan Ameryka nowy, Xmen nowy, Księgę Dżungli, Tarzana i wszystko chodzi ok. A ja mam sposób taki że jak trafi mi się jakiś film to oglądam z komputera przez program i tak kino mam podłączone przez komputer tak że praktycznie wszystko jest tak samo i film idzie ok :)
 
Potwierdzam, wszystkie kopie zapasowe filmów które Sony produkuje posiadają zabezpieczenie i tylko od Sony. Co śmieszne jak pod usb blu-ray Samsung mam dysk twardy to wyskakuje zabezpieczenie po 20min filmu, ale jak mam pod Tv usb Samsung to nic się nie dzieje, film cały śmiga bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

AbramsPl

New member
Witam. Czy komuś udało się obejść ten komunikat? Są jakieś programy do BD Samsunga? Proszę o pomoc.
Mój sprzęt to:
- Samsung BD E6300 ZF
- Amplituner Onkyo TX-SR313
- Projektor Acer K750

Pozdrawiam.


Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry