Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

mat74

Well-known member
Bez reklam
1- Możesz, oczywiscie jeżeli są to rózne wersje.Czy powinno- to są po prostu zainstalowane dwie rózne aplikacje ,podobnie jakbys miał zainstalowane dwa lub dwanaście róznych playerów.
2-Nie wiem, nie wydaje mi się by była taka możliwość.Zawsze mozesz ja jednak zainstalowac ponownie.Dane nie powinny zostac ustracone.
3-Odpowiedż nie będzie jednoznaczna. Jeżeli przez Kodi ściagniesz sobie jakiś syf to nawet po deinstalacji może on pozostać.
 

negatyw001

Member
Ad 1) Myślałem, że to trafia w jeden folder.
Ad 2) Robiłem i efekt ten sam. Czyli nie ma takiego myka w stylu "wyczyść pozostałości po kodi do zera" itp?
Ad 3) Ja nie instaluję żadnych dodatków w kodi - poza tą javą w tej wersji zmodyfikowanej. Kiedyś instalowałem cherry tv, ale czyste kodi (bez nakładek) mi nawet pasuje.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Z tymi pozostałosciami nie chodzi mi o dodatki czy nakładki do Kodi- to wszystko zostanie usuniete wraz z deinstalacją.Jesli jednak za posrednictwem Kodi coś ściągniesz z sieci ładując do pamięci Nvidii to może to pozostać.
Miałem taki przypadek , nie szło tego potem ani znależć ani tym bardziej usunąć.
 

negatyw001

Member
Co zatem wtedy zrobiłeś? Tylko reset z poziomu recovery?

Jeśli mam kodi zwykłe i kodi zmodyfikowane (z java) i są w systemie 2 ikonki - to chyba nie szkodzi, prawda? Obie w wersji 19.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Factory reset to factory reset- podany powyżej sposób dotyczy sytuacji gdy Nvidia jest tak zblokowana,ze nie ma nawet dostepu do ustawień androida.
 

negatyw001

Member
Wracając do tematu odtwarzania menu w ripach BR i DVD.
Kodi 19.4 Mavena działa u mnie najlepiej - z menu dla obu formatów. W wersji 20 - menu w DVD nie było również prawidłowo wyświetlane.

Wersja z java u mnie nie zdała egzaminu:
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=360250

No chyba, że poza paczką z java, trzeba zainstalować w tej wersji coś jeszcze?
79ba701c50228e2424934d52a8c936a1.jpg
 

negatyw001

Member
Wiem, że java dotyczy BR. Dlaczego jednak owa wersja miesza w menu DVD?
Maven w DVD nie miesza, a w BR daje mi to samo.

U mnie foldery wyglądają jak poniżej, ale tego nie widzę. Czy można je zobaczyć jedynie na shieldzie zrootowanym (czego robić nie chcę), czy po prostu mam kiepski manager plików - z jakiego Ty korzystasz?

2e96c39d76c596cbbada2cf35d08a010.jpg


P.S.
W total commanderze je widzę.
392749e2fec6a826f46469596e602b1b.jpg
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Witam gdzie zakupie jakis dobry pilot do nvidia shield? bo widze ze na x-komie juz tych pilotow nie maja orginalnych :/

Te piloty się pojawiają w X-KOM co jakiś czas. Ostatnio nawet częściej były niż ich nie było. W międzyczasie też był napis "produkt wycofany". Jak Ci się nie spieszy to poczekaj.
 
Do góry