Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

mat74

Well-known member
Bez reklam
Widać.
Pierwszy z brzegu bardzo widoczny przykład ,który przychodzi mi do głowy- 'Downton Abbey" (serial) na Netflix.
Oryginał to 25kl/s.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
btw. Jeśli ktoś ma problem z ustawieniem ładowania sie dodatków (extras) w FEN.
Ustawienia wtyczki-> general-> pierwsza tabel to "general" poniżej "extras"->open fen extras when selecting-> both
poniżej po kliknięciu mozna wybrać jak ma wygladac i co zawierać karta dodatków.
 

negatyw001

Member
Widać.
Pierwszy z brzegu bardzo widoczny przykład ,który przychodzi mi do głowy- 'Downton Abbey" (serial) na Netflix.
Oryginał to 25kl/s.
Oglądam z daleka, z bliska i nie widzę problemów. Efekt taki sam z odpalonym i wyłączonym "Ratesync".
Testowałem na tym właśnie tytule.

No chyba, że nie wiem na jaki niuans mam zwracać uwagę...
 

negatyw001

Member
Chodzi o to?

bbe7db802e72fa65b6b9644e2d3f2013.jpg
da74a420bbc6d4fc67882afd7a5fbc9a.jpg
1072069e1c0b40a12ab6b0060fe9ba4d.jpg
 
Ostatnia edycja:

negatyw001

Member
P.S. Daj znać jak masz u siebie i na jakie niuanse mam zwrócić uwagę.

Może przez jakieś istotne / błędne USTAWIENIA - tego po prostu nie jestem w stanie zauważyć.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tak- chodziło o te ustawienia.
Tyle,że Ty masz ustawione full hd nie 4k.Mozliwe ,że to ma wpływ na widoczność/niewidoczność tego efektu.
 

leszekgd

Active member
Nie lepiej ustawić na auto i sprawdzić czy działa? Automat niczego Ci nie popsuje.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nie załatwia.Przy takich ustawieniach Nvidia nadal przesyła wszystko w 59,94.
Trzeba wszystkie formaty ,które mają isć w oryginalnej formie zaznaczyc na białej liście.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Czyli chodziło Ci o "domyślną"- to nie do końca zdaje egzamin bo u mnie wartość "domyślna" nie uwzględnia Dolby Vision.
 
Do góry