Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kola01

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za info, właśnie tego się obawiałem. Dopytam tylko jeszcze:
1. Skąd "Geforce now" wie, że na tego shielda było już zakładane konto? Trzeba rejestracje wykonać na nim, podaje się numer seryjny urządzenia, czy w zestawie jest jakiś jednorazowy klucz do rejestracji?
2. Czy obecnie konto Geforce Now jest bezpłatne, tzn. działa bez abonamentu? Czy darmowa beta dotyczy tylko PC?
 

Szadek1988

New member
Każdy shielda ma swój numer seryjny i po tym wiedzą. Długo negocjowałem z supportem w sprawie udostępnienia klucza dla mojego używanego shielda ale mają swoje zdanie i tyle w temacie.
Teraz beta jest darmowa, jak dostaniesz klucz to grasz za freeko w kilka darmowych gier, np tombrider czy fortnite oraz w gry ze steama jak je wykupisz. Ogólnie gra się super, bardzo fajna grafika. Tylko do grania musisz mieć dobry internet, ja mam 150mb i czasami łapało delikatne przywieszki ale sama grafika to rekompensuje :)
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Wydaje mi się, że do streamingu gier, podobnie jak do streamingu filmów, potrzebna jest określona minimalna przepustowość łącza, np. 20 Mbps. Szybsze łącza już żadnej korzyści nie da. Ale do grania dodatkowo ważny jest ping. Tu nie ma granicy - po prostu im niższy tym lepszy. Jaki masz u siebie?
 
Ostatnia edycja:

marcinq86

New member
Wydaje mi się, że do streamingu gier, podobnie jak do streamingu filmów, potrzebna jest określona minimalna przepustowość łącza, np. 20 Mbps. Szybsze łącza już żadnej korzyści nie da. Ale do grania dodatkowo ważny jest ping. Tu nie ma granicy - po prostu im niższy tym lepszy. Jaki masz u siebie?

zalecają 50 Mbps :( by pograć na maksymalnych parametrach
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Super cena na NVidia Shield TV w Euro. 639 zł bez pada i 789 zł z padem. Najniższa cena jaką kiedykolwiek widziałem. Kupiłem drugą sztukę do sypialni :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś dla potencjalnych kupujących, warto zerknąć i poznać możliwości - szczególnie teraz, jak cena spadła.
Wklejam przy okazji, bo zauważyłem na filmie możliwość sterowania Shieldem przez smartfona, aplikacje ściągnąłem, ale nie chce dodać z automatu, a dopiero po wpisaniu IP, ale i tutaj po sparowaniu i wyłączeniu, rozłącza się.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nvidia.shield.remote&hl=en_US

Ktoś coś? Jak to u Was działa? Generalnie świetna sprawa, chociażby do wpisywania tekstu.

[youtube]Fy1_h4e9KW4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu tak, jak zawsze. Cena spada kiedy to ja juz nie potrzebuje. Pieknie. Zawsze mam takie szczescie.
P.s. jaki on qordejest brzydki.Aut. Ktoz probowal ten kombajn w inna obudowe zapchac? Dasz sie to zrobic, jak mysli cie? Bo ten kto prohektowal do niego obudowe , musi wstydzic sie do konca swoich dni.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dostalem, niestety.��
Nie jest brzydki???! Serio? Nu jezeli tylko na cmentarzu obok nagrobku��. W sam raz. Nikt nie rozrozni od nagrobku��������.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak niestety, tyle czekania i co? Co się stało Prezes?
U mnie stoi za ampli, nawet nie widać, ale czy brzydki?
Eee... musiałbym się dobrze przyjrzeć ; )
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nic nie stalo. Przeplacilem 300 zt. Mog by dodac jeszcze stowe i wejsc do salonu masarzu. Jeszcze i jeden czas mial by gratis. Smutno.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę ktoś używa tego do grania? :D W tej cenie można kupić One S czy dołożyć trochę i mieć PS4.

A czy One S lub PS4, umożliwiają Ci streaming gier online i to w dodatku za darmo? (chyba nie wszystkie pozycje, do niektórych wymagany jest miesięczny niedrogi abonament). Odnajdujesz dowolną np nową grę w menu, włączasz i od razu grasz praktycznie w takiej jakości jak na One S, X czy PS4. Bez konieczności instalacji !!! Bezcenne. Streaming oczywiście ma tez swoje drobne wady ale to już inny temat.
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Nie kupujcie w RTV EURO AGD. Nie mają Nvidii Shield w żadnej konfiguracji. Właśnie pozbyłem się kasy na 14 dni, bo taki jest maksymalny czas zwrotu pieniędzy. Najgorsze, że na stronie, dalej jest formułka, że urządzenie dostępne. Gdyby tylko była informacja przed przelaniem środków o braku magazynowym, kupiłbym w innym sklepie. Szkoda słów...
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
Cena teraz taka bo black friday -25%, co nie zmienia faktu że warto nawet w wyższej cenie, śmiga jak miło i mega wygodne urządzenie. Pliki 4K z HDR i Atmosem z NAS-a bez problemów ładnie wczytuje :)

U mnie apka śmiga bez problemu choć mam zainstalowane dwie do obsługi :)

muszę ogarnąć pada i chyba uruchomię geforce now, tym bardziej jak są gry z steam'a
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Coś dla potencjalnych kupujących, warto zerknąć i poznać możliwości - szczególnie teraz, jak cena spadła.
Wklejam przy okazji, bo zauważyłem na filmie możliwość sterowania Shieldem przez smartfona, aplikacje ściągnąłem, ale nie chce dodać z automatu, a dopiero po wpisaniu IP, ale i tutaj po sparowaniu i wyłączeniu, rozłącza się.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nvidia.shield.remote&hl=en_US

Ktoś coś? Jak to u Was działa? Generalnie świetna sprawa, chociażby do wpisywania tekstu.

[youtube]Fy1_h4e9KW4[/youtube]
A robi coś więcej od Android TV (Google)? Działa od początku z Shieldem bez żadnych problemów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co widzę nie ma kursora jak od typowej myszki.
Reszta wydaje się podobna, aczkolwiek apka od Shielda jest stricte dedykowana do tego urządzenia, tyle, że u mnie działa jak chce. Coś z połączeniem. Od Androida za to bez problemu.
 
Do góry