Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Mateusz80

Member
Pierwszy testy Nvidi już za mną. Samo urządzenie śmiga szybko i bez przycięć tak długo jak pad śmiga bez problemu. Przed aktualizacją było płynne sterowanie i z pada i z pilota. Teraz ten drugi tak koszmarnie się zacina, że leży w pudełku. Oby po wymianie baterii coś się polepszyło. Atmos działa na plikach bez problemu, nie ogarnąłem jeszcze tylko blu ray iso.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta komunikacja z pilotem to porażka, ale po aktualizacji u mnie dalej działa jak trzeba.
Coś tu softowo namieszali, mam nadzieję, że u mnie zostanie już jak jest i nie wróci do poprzedniego stanu. Ktoś tu wspominał o położeniu samego Shielda, może też coś w tym jest, jak leży obok elektroniki, czy też schowany za sprzętem, to też nie pomaga.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kodi na Shilda to ten sam kodi jak na inne urządzenia Android tv.
Kolorami chcesz układać? Bo jeśli wystarczy wyszukiwanie wg gatunku, czy roku to Kodi to ma w standardzie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Amazon wymiata. 02.10 zamówiłem Shielda z Włoskiego oddziału, 03.10 wysłali paczkę, dzisiaj mamy 04.10 i właśnie był kurier. Paczka wysłana z Niemczech. Cena 800 zł za zestaw z padem. W Polsce tyle bez pada kosztuje.
da5c0131828731b3caeb0ea36f07aede.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amazon wymiata. 02.10 zamówiłem Shielda z Włoskiego oddziału, 03.10 wysłali paczkę, dzisiaj mamy 04.10 i właśnie był kurier. Paczka wysłana z Niemczech. Cena 800 zł za zestaw z padem. W Polsce tyle bez pada kosztuje.

Mialem właśnie pisać o tej cenie na Amazonie.
Świetna oferta.
Co to szybkości wysyłki/dostawy to już pisałem.
Niech się Poczta nasza uczy.
Gratuluje sprzęcicha.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Używałem KODI i mam go w zasadzie na głównej stronie w postaci ikony, ale z czasem coś mi nie chciało czytać (jakieś pliki BR), pogrzebałem trochę w sieci i polecali alternatywe (też ludzie od KODI i w zasadzie to, to samo) pt. SPMC, no i tutaj już w zasadzie wszystko idealnie. Menu itp. niemal idento.
Zainstaluj sobie KODI i SPMC, jak coś na jednym nie będzie, to na drugim będzie ok.

Jakbyś miał z czymś problem to pisz, jak nie ja, to myślę, że ktoś tu na pewno coś doradzi.

Takich aplikacji jak Netflix czy YT nie trzeba tłumaczyć, u mnie to na okrągło lata.

Ja jeszcze dokupiłem zewnętrzny HDD (2TB lub 3TB, nie pamiątam już) i wpiąłem bezpośrednio do Shielda, myk robię taki, że tam przerzucam filmy, dema itp. z PC które chce oglądać czy mieć na stanie, oczywiście można bezpośrednio z PC, ale ja jakoś wolę mieć to zaraz przy Shieldzie.
 
Do góry