Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Pingwinek

Banned
U mnie też 1.1GB aktualizacja.
A to dziwne, u mnie miała jakieś 60MB. Na filmikach w sieci też widziałem taki rozmiar. Może to zależy od modelu, ja mam 2017.
Co do samej aktualizacji to według mnie głowny ekrna "chodzi" teraz" płynniej. Niestety z innych nowości to akurat ja korzystać nie będę. A liczyłem na ten power off :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie dziś ponownie aktualizacja, ponad 1GB.
Aktualizuje na bieżąco, a ostatnio również aktualizowałem - tam już były spore zmiany, a tutaj jakby kopia poprzednich, również info o Netfixie, usypianiu, wyłączaniu, nowych grach itp.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Ja mam 2017, 60MB to była pierwsza aktualizacja zaraz po zapisaniu sie jako tester wczoraj wyskoczyła mi wlasnie ta 1.1GB.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie też 2017, generalnie przychodzi nam to samo.
Właśnie tu jest moc Shielda, duża społeczność, aktualizacje i mamy to co mamy.
Swoją drogą, ciekawy jestem kiedy wprowadzą nowy model.
 

Pingwinek

Banned
U mnie póki co system aktualny bez 1GB aktualizacji Wersja 7.1.0(29.6.259.0)
Co do nowego modelu to mam nadzieję, że nie nastąpi to szybko. Chyba, że mają to być "kosmetyczne" zmiany tak jak w przypadku 2015/2017. Wtedy wiem, że nvidia dalej będzie kontynuować dobrą robotę w kwestii uaktualnień.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do wersji Shieldów, to zdaje się, że ta ostatnia posiada w standardzie już pada (?)
Nie mam pewności.
Wrzuć linka do ostatniej wersji Shielda bez pada w zestawie.

U mnie póki co system aktualny bez 1GB aktualizacji Wersja 7.1.0(29.6.259.0)

Mam dokładnie tą samą. Mi ta dzisiejsza aktualizacja 1GB to wygląda na jakiś dubel, tak jak wspomniałem, dzisiejsze info wyglądało idento jak to parę dni temu. No, nie ważne.

Tutaj pełniejsze info:
https://www.dobreprogramy.pl/Przyst...120Hz-i-czaty-glosowe-w-grach,News,90804.html

Co do nowego modelu to mam nadzieję, że nie nastąpi to szybko. Chyba, że mają to być "kosmetyczne" zmiany tak jak w przypadku 2015/2017. Wtedy wiem, że nvidia dalej będzie kontynuować dobrą robotę w kwestii uaktualnień.

Mi nie zależy na nowym modelu, ten działa wybornie - jak dla mnie nr. 1, ale nie miałbym nic przeciwko, czy mała, czy duża zmiana, zawsze będzie na plus.
To Nvidia, a nie jakiś Burkinafaso wynalazek, aktualizację są na bieżąco, słuchają też klientów na forum i wprowadzają sukcesywnie poprawki.
Ze zmian, bardziej bym widział nowego pilota.
 

Pingwinek

Banned
Co do wersji Shieldów, to zdaje się, że ta ostatnia posiada w standardzie już pada (?)
Nie mam pewności.
Wrzuć linka do ostatniej wersji Shielda bez pada w zestawie.

Ze zmian, bardziej bym widział nowego pilota.

"Wersje" są dwie Remote edition i pełna. Fakt w polskich sklepach znalazłem tylko tą pierwszą
https://www.x-kom.pl/p/394593-konsola-nvidia-shield-nvidia-shield-tv-remote-edition.html

Co to pilota to fakt reaguje jak chce. Lepiej obsługiwać pilotem od TV, działa bezproblemowo. U mnie i tak docelowo shielda bedzie obsługiwać harmony
 

jacis

New member
Nvidia Shield tv wyjscie optyczne 5.1

Witam,

Pytanie jak w tytule,może mi ktoś doradzić jak uzyskać dźwięk 5.1 przez optyka?czy mogę użyć hdmi ekstraktor?czy jakąś kartę pod usb?
Zalecamy sprzęt przez nvidie Turtle Beach Audio Advantage Micro II USB Analog & Digital Audio Adapter,nigdzie nie istnieje w sprzedaży....może coś podobnego mogę kupić Polsce?

Pozdrawiam
 

Pingwinek

Banned
To miłego korzystania. Osobiście korzystam do filmów z Kodi ale wydaję mi się że czasami obraz nie jest idealnie płynny. MX player według mnie nie ma z tym problemów. Czy ktoś też ma takie mikro przycięcia podczas ruchu w Kodi ??
 

grzeskul

New member
witam posiada shielda 16gb
mam amazon prime i bardzo zalezy mi na polskich napisach pl lub audio
konto mam na brata w pl a ja mieszkam w uk(netfilx mam tak samo i dziala)
czy jest mozliwosc zmany jezyka w jakikolwiek sposob?
z gory dzieki za odpowiedzi
 

Pingwinek

Banned
Nie mam prime'a ale będąc poza PL mam normalnie język ustawiony na Polski. Całe menu po Polsku. Co innego z dostępnością materiałów w ojczystym języku. Z tym jest gorzej niż w Netflix.
Język zmieniasz w ustawieniach... język
 
Do góry