Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kola01

Well-known member
Bez reklam
Jak już włączysz film, to działa, w sensie leci i tu nie ma jakichś przycinek itp. Ale poruszanie się po menu Mi BOXa, uruchamianie aplikacji to katorga. Jeżeli masz inne zdanie tzn. że najwyraźniej mamy inny próg wrażliwości na responsywność urządzenia. N a pewno częściowo pomaga częsty hard reset o którym piszesz, że robisz (po update).
 

andi_HD

Member
w domu miboxy sa uzywane do smartip tv do wszystkich serwisow strimingowych
nic nie chodzi jak mul wiem co mowie bo nie jestem laikiem tylko 30 lat siedze w temacie od konsol (wszystkich) po wszelkie sattv i reszte smieci
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na "DIGI 4K" (livego) lecą teledyski w 4K,ze średnim bitrate 100 Mb/s ;)
Znacie jakieś inne kanały 4K z muzą ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na "DIGI 4K" (livego) lecą teledyski w 4K,ze średnim bitrate 100 Mb/s ;)
Znacie jakieś inne kanały 4K z muzą ?

Na Digi 4k mam sport w 4K.
Mezo zdaję się też jest w 4k, ale to klasyka
Na Crystal sporo fajnej muzy, coś czego nie ma w mainstreamie, jak chociażby [DE] POP Music Afro ; ) Teledyski też oryginalne od braci z Afryki.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie bawiłem się bo obsługa to największe dno jakie widziałem w sieci od wielu lat, a transakcji sieciowych robię setki.
Okres próbny? Śmieszne.
Grzecznie zapytałem o zwrot kasy - zaraz po zakupie, jak tylko się dowiedziałem, że nie będę mógł korzystać z tivimate, to dostałem jakąś prymitywną gadkę i kasy nie odzyskałem. Chcesz to testuj, nie wiem jak to działa (może super), ja gardzę takim towarzystwem.
 

andi_HD

Member
bestm3u
ja testuje , i-sat pl na miech smiga fhd bez zacinek czasem na chwilke a cyk na inny kanal i git
tylko te epg nie na wszystkie kanaly wchodzi
lista m3u na smart iptv
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
bestm3u
ja testuje , i-sat pl na miech smiga fhd bez zacinek czasem na chwilke a cyk na inny kanal i git
tylko te epg nie na wszystkie kanaly wchodzi
lista m3u na smart iptv
Jesli nazwa kanalu nieprawidłowa to nie wejdzie.w tivimate masz mozliwosc wpisac wiele zrodel. Zapodaj dodatkowo
I tu moje z satelty wyciagniete skryptem prosto z zgemmy 😉 https://bit.ly/epg-tom
Mala podpowiedz ze nazwy kanalow mozesz edytowac aby pasowaly do zrodla epg 😉
 

andi_HD

Member
z tego wychodzi w I-sat jest blad w pisowni w EPG np na tych kanalach co chodzi EPG jest nazwa kanalu z duzej litery tam gdzie nie chodzi jest z malej
tak pokazuje mi IPTV M3U Editor

troche roboty jest zeby to ogarnac
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
z tego wychodzi w I-sat jest blad w pisowni w EPG np na tych kanalach co chodzi EPG jest nazwa kanalu z duzej litery tam gdzie nie chodzi jest z malej
tak pokazuje mi IPTV M3U Editor

troche roboty jest zeby to ogarnac
To sie w notepad++ edytuje nie w edytorach 😉
Polskie kanaly to okolo 200~kilka. Pare minut 😂
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to chodzi w porównaniu do datoo ?

Skupiam się głównie na niszowej muzyce, ale z "dobrą" jakością audio - o ile można tutaj mówić o jakości.
Trudno coś tutaj porównywać, w większości nie interesują mnie te setki pozostałych, ale co kto lubi.
Natomiast jeżeli chodzi o stabilność, to na datoo u mnie sporo działa jak chce, ale crystal też nie jest idealny.
Ja chyba i tak docelowo zostanę już z datoo i crystal jednocześnie, te kwoty roczne są niskie, a zawsze jest rezerwa.

Nie zamykam się też na innych dostawców, jak coś się trafi dobrego to chętnie przetestuje.
Tak na marginesie, sprawdzałem Crystal na Google Chrome FHD (nie wersji 4K) i też śmiga aż miło - z tym, że też potrafi przerwać, ale to już wina dostawców (a tu nie ma idealu nigdzie z tego co zauważyłem). W ogóle polecam Chromecasta od Google, o ile ktoś chce mieć Googla, YT/Netfix działa bdb. na starym tv, pilot, szybkość itp. Jest ok.
Nie wiem jak Kodi, ale sprawdzi się przy okazji.
 

andi_HD

Member
jak ogarniacie te poprawki nazw w EPG

musze obrobic 200 liinijek zeby to smigalo

jak to jakos zrobic z automatu ???

uzywam Smart IPTV i tu wgrywa sie liste do boxa poprzez ich strone

ta lista I-sat ma bledy np male zamiast duzych liter

recznie sprawdzac i zmieniac ????? w notepad ++
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
VIP UK: BT Sport Ultimate 4K,łapie w 4K z HDR.
W 4K HDR (na Shieldzie) znalazłem też kilka kanałów filmowych,ale coś tam nie bangla dźwięk.
Nie przejrzałem jeszcze wszystkich 34545 stacji ;) jednak ogólnie,najwięcej tam w 4K,piłki nożnej i właśnie filmów.
Znalazłem też zwierzątka,chociaż lepiej wyglądają te z YT ;)
 

venom200

Member
Mam problem z FEN np Avatar pokazuje 34 źródła a potem No Result. Prędzej działało, też tak macie? I tak z naprawdę duża ilością filmów.Triangle of Sadness oglądałem w ub tygodniu, teraz brak rezultatów
 
Do góry