Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W adult też jest jakiś 4k ; )
Sprawdźcie jak u was że stabilnością u tych dostawców, mam wrażenie, że z czasem się pogarsza.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie za bardzo wiem jak to wyglądało wcześniej,ale w Datoo,na dwóch polskich kanałach miałem zakłócenia sygnału.
Co do Crystal,to chyba będę musiał podziękować w mailu za konkretne informacje,bo na jakieś 200 sprawdzonych kanałów "4K",tylko z 5 było w 4K ;) (na około 40-tu był czarny obraz).
Wziąłem sobie na testy (7 dni za free) TiviMate i wersja Premium jest ok. tylko nie wiem,czy nie znudzi mi się za 2 dni ;)
Ogólnie fajna opcja,ale RD sporo lepszy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tivimate - dla mnie, to apka roku.
Gdyby tak wyglądał soft u dostawców + możliwości konfiguracji i prędkość działania, to byłby spory proges.
Dla mnie warte każdej zł. Do RD nie ma co porównywać, tu mamy KD, tam TV ; )

Dawajcie znać, jak u Was ze stabilnością. U mnie też zdarzają się zakłócenia na niektórych kanałach, ale to nie problem, gorzej, że ostatnio coś za często przerywa i trzeba przełączyć kanał i wracać ponownie, to jedyny sposób.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie fajna opcja,ale RD sporo lepszy
Dla mnie warte każdej zł. Do RD nie ma co porównywać, tu mamy KD, tam TV ; )
Dokładnie ;-)

Dawajcie znać, jak u Was ze stabilnością. U mnie też zdarzają się zakłócenia na niektórych kanałach, ale to nie problem, gorzej, że ostatnio coś za często przerywa i trzeba przełączyć kanał i wracać ponownie, to jedyny sposób.
Wczoraj równiez miałem pewne problemy ale u mnie jest sytuacja chyba całkowicie inna- czasem w ogóle nie działa zaden problem jesli jestem na swoim IP.
Na serwerach VPN też mam kilka lokacji na których z reguły nie ma problemów ,na niektórych w tym polskich serwerach nie chodzi żaden kanał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo przynajmniej na kogo będzie ; )

Wczoraj równiez miałem pewne problemy ale u mnie jest sytuacja chyba całkowicie inna- czasem w ogóle nie działa zaden problem jesli jestem na swoim IP.
Na serwerach VPN też mam kilka lokacji na których z reguły nie ma problemów ,na niektórych w tym polskich serwerach nie chodzi żaden kanał.

Działa u Ciebie Datoo na VPN?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obraz? A jak z przełączaniem kanałów, segregacją, intuicyjnością obsługi?
Też coś tam testowałem któreś, ale przy tivimate to była porażka.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie ma tam wszystkiego (w wersji którą mam) ;)
Teraz to w ogóle nic nie ma,bo pootwierałem za dużo apek naraz (też na telefonie) :grin:
Dobra,odświeżyłem kanały i poszło ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Zainstalowałem apkę IPTV Smarters w telewizorze i obraz jest bardziej płynny niż przez Shielda ;)
Sygnał TV to w większości przypadków 25 klatek rozbite na pòłobrazy Shield robi z tego 59.94 HZ. Włącz dopasowanie klatek (beta) a będzie podawał progresywne 25hz.Wtedy pozbędziesz się artefaktów wywołanych konwersją.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rzeczywiście jest lepiej ;)
Masz tam dodatkowo włączone "Przełączaj częstotliwość odświeżania ekranu" i "Przełączaj rozdzielczość ekranu" ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ta druga opcja,jest taka sobie,bo co drugi kanał,przełącza mi telewizor na 144p :grin:
A tak bardziej serio,to chyba miałem sprawdzić cofanie programu...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
W Shield jest również taka opcja możesz wypróbować która sprawdzi się lepiej.Jest w ustawieniach androida ,wywoływanych klawiszem menu.
 
Do góry