Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz mam to w szybkim menu (Ustawienia/Dopasuj częstotliwość) ale jak to wciskam,to nie pokazuje się żadne info...
Dobra tam,idę sobie pograć :grin:
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
a wogole to ustawiacie tez skalowanie z I czy inne ?

Mam to włączone - przy wywołaniu menu masz w nawiasie informacje ,czy dany sygnał jest obsługiwany.

ustawilem na 25 to byla lipa i wriucilem to 59
To wersja beta i szczerze mówiąc działa kapryśnie.N aprzykład w apce Netflix-a sprawdza się dobrze , w TiviMate z kombinacją wymuszania dopasowania czestotliwosci w tej apce efekty są rózne.Generalnie u mnie tryb 50hz czyli sygnał w formacie oryginalnym (czetotliowsć) z przeplotem usuwanym przez TV zawsze sprawdza sie dobrze.Tryb 25hz czyli przeplot usuwany przez Shielda - róznie.
 

andi_HD

Member
Panowie dostalem liste ta niebieska ale ogladanie np H2 to tragedia ciagle przycinki
myslalem ze tego nie bedzie

sam mam innego providera fakt ze leci w 1280 ale shield poprawia mi troche jakosc i jest spoko
z przycinkami nie da sie ogladac

lacze mam 250 i taki dostaje do Fritzboxa nie jest to wina lacza

narazie wczoraj testowalem na TV z apka wbudowana do IPTV
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem co to H2 ale jesli HBO2 lub H2 History to właśnie sprawdziłem i nie ma zadnych przycinek.Z reszta w tej chwili ,żaden z losowo wybranych kanałów nie przyciął łacznie z Canal+ 4K .Akurat w tej chwili leci jakis film z Reno , faktycznie w 4k i DD+ niestety z lektorem.
 

kris615

Member
Jest taki IPTV Tetelevidenie i polskie programy i nie tylko idą w 1080p/50HZ . 3 euro miesięcznie.
Można dokupić inne pakiety. Jest kilka programów w 4k. W polskim pakiecie jest 319 kanałów.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też mam włączone skalowanie,ale jeszcze się tym za bardzo nie bawiłem...
Jest w ustawieniach androida ,wywoływanych klawiszem menu.
A który to klawisz ? ;) Można to wywołać podczas oglądania ? Ja mam to w ustawieniach Shielda i gdy wcisnę "Dopasuj częstotliwość wyświetlania klatek (beta)" nie pojawia się żadne info czy funkcja jest włączona/wyłączona...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jest taki IPTV Tetelevidenie i polskie programy i nie tylko idą w 1080p/50HZ . 3 euro miesięcznie.
Można dokupić inne pakiety. Jest kilka programów w 4k. W polskim pakiecie jest 319 kanałów.
Mnie osobiście żądni rosyjscy dystrybutorzy z ich systemami zaproszeń ,obostrzeń i form płatności niezbyt interesują.
 

andi_HD

Member
z tym ze ja musialem przejsc na iptv po 20 ponad latach uzywania dboxa drimboxa nboxa bo na nowym mieszkaniu nie ma sat tylko astra i nie ma mozliwosci tego zmienic
rok testowania roznych Tv boxow roznych providerow zeby miec obraz ok bez rwania (ile mozna kobity sluchac ze sie zacielo ) jak kiedys w poczatkach Enigmy na bursztynowym
zacielo reset to byly czasy :( ale sie zrobilo nostaligicznie
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
A który to klawisz ? ;) Można to wywołać podczas oglądania ? Ja mam to w ustawieniach Shielda i gdy wcisnę "Dopasuj częstotliwość wyświetlania klatek (beta)" nie pojawia się żadne info czy funkcja jest włączona/wyłączona...
Możesz ustawic to sobie jako szybki dostęp poprzez klawisz menu.Z Netflixem działa i całe szczęście bo teraz gdy padła wtyczka do Kodi to musze korzystać z oryginalnej apki a nie da się ogladać Netflix-a z 59.94hz .Z TiviMate róznie anawet jeśli to i tak trzeba aktywować przy kazdej zmianie kanału więc lepiej sprawdza się ta funkcja włączona w apce.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
z tym ze ja musialem przejsc na iptv po 20 ponad latach uzywania dboxa drimboxa nboxa bo na nowym mieszkaniu nie ma sat tylko astra i nie ma mozliwosci tego zmienic
rok testowania roznych Tv boxow roznych providerow zeby miec obraz ok bez rwania (ile mozna kobity sluchac ze sie zacielo ) jak kiedys w poczatkach Enigmy na bursztynowym
zacielo reset to byly czasy :( ale sie zrobilo nostaligicznie
Jest jedna tv iptv ale droga w uj. iSat od bestm3u 😊 tylko to widze jako alternatywa dla sat. 12€/miesiac. Jakosc jak z satelity 😊 nie wiem czy mozna ja kupic mieszkajac w Polsce....
 

MAKOL72

New member
Z tego co się orientuję to do rejestracji bestm3u potrzebny jest kod zaproszenia jeżeli ktoś jest chętny użyczyć to chętnie skorzystam, jeżeli jest tak dobra jak piszesz to 12€ da się przeżyć 😉
 
Do góry