Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

gordonn

Member
Mam zainstalowany PLEX na Nvidia Shield TV i czy da się go tak ustawić żeby widział pliki z telefonu tak żebym mógł je obejrzeć na telewizorze?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - chcesz zarówno móc oglądać treści z Plexa na tv i np. na telefonie? Czy chciałbyś coś z telefonu streamować za pośrednictwem Plexa na tv?
Jeśli to pierwsze, to spokojnie możesz w obrębie sieci domowej. Mi na internecie od UPC udało się otworzyć na zewnątrz i mam dostęp do swojej biblioteki również z poza domu.
 

gordonn

Member
Chciałbym coś z telefonu streamować za pośrednictwem Plexa na tv.
Jak to ustawić ?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
A to nie wiem czy w ogóle się da w tą stronę streamować.
To nie lepiej i wygodniej jakim chromecastem na tv, albo airplayem jak urządzenie z ios?
 

gordonn

Member
Ale PLEX chyba jako jedyny potrafi dodać napisy do streamingu.No cóż,trzeba będzie zgrać z telefonu na kompa a potem na pendrive.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

andrzeej

Member
Czy ktoś z was może sprawdzić na dodatku ezra lub fen serial ród smoka?
U mnie w monecie próby wyszukania źródła wywala kodi za każdym razem (kodi19.3)
Na komputerze nie mam tego problemu, tylko na androidzie jest problem.
 
Ostatnia edycja:

fipii

Member
Mam Shielda tą tzw tubkę. Mam ja podłaczoną pod tv Sony XF9005 i skonfigurowany HDMI CEC tak żeby Shield włączał i wyłączał telewizor swoim pilotem. Problem jest taki że po włączeniu Shielda pilotem, telewizor uruchamia się na jakieś 2-3 sekundy i sie wyłącza. Muszę jeszcze raz wciskać przycisk POWER w pilocie Shielda i za drugim razem uruchamia tv i wszystko jest okey. Po tej operacji jak telewizor jest włączony to moge go normalnie pilotem shielda wyłączyć i potem włącza się już normalnie. Jak postoi wyłączony kilkanaście minut to cala procedura się powtarza. Da się to jakoś skonfigurować żeby działało poprawnie?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pokazuje wam w Ezrze Top Gun w Atmosie?
U mnie jakaś wersja z Koreanskimi napisami, nie widzę tego wydania które jest już w sieci. W ogóle coś się posypało, wchodząc w zakładkę seriale, wysypuje do menu głównego Shielda. Może czas znowu się na coś przerzucić?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam fen I ezre. Jak nie widzi mi w jednym sprawdzam w drugim. Ezra ma czyszczenie cache w narzędziach i to pomaga na odświeżenie źródeł. W fen tego nie znalazłem.
U mnie w fen też nadal te stare ujowe wersję. Ezra załapała odrazu.

FEN
screenshot00024.png


Ezra
screenshot00025.png
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki Kolego, ale u mnie jest odwrotnie ; )
Ezra pokazuje dokładnie to co u Ciebie Fen, za to Fen pokazuje to co Ezra.
Żeby nie być gołosłownym FEN:

 
Do góry