Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Porażka ten nowy soft w Shieldzie, takie mam wrażenia na wstępie.
Pewnie się to zmieni z czasem, lub człowiek się zwyczajnie przyzwyczai.
Nie podoba mi się zupełnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wejdż tutaj i się zapisz do programu.
https://shield.nvidia.com/shield-preview-signup
Ja tak zrobiłem nie dawno, ale mimo to i tak długo musiałem czekać na updejta - zresztą jak pisało sporo osób, nie tylko ja.
Parę dni temu aktualizacja się pojawiła. Jak piszą, czasami to trwa 24h, innym razem dłużej, może teraz szybciej z tym ruszają.

Ja się już przyzwyczaiłem do zmian, w sumie i tak korzystam z kilku funkcji (KODI, Netflix, YT, Showmax, strumieniowanie). Więcej mi nie potrzeba.
Lepiej było poprzednio, bardziej przejrzyście i generalnie ładniej.
 

gordonn

Member
Czy da się cofnąć aktualizację w Shield TV? Po tym update pilot i pad działają z potwornymi lagami i mają gorszy zasięg.

Wysłane Mi Note 2
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy da się cofnąć aktualizację w Shield TV? Po tym update pilot i pad działają z potwornymi lagami i mają gorszy zasięg.

Wysłane Mi Note 2

Cofnąć? Może być ciężko... Chyba, że coś koledzy z Nvidia pomogą.
U mnie natomiast pilot działa o niebo lepiej po tej aktualizacji.
 

piechu

Member
Bez reklam
Czy da się cofnąć aktualizację w Shield TV? Po tym update pilot i pad działają z potwornymi lagami i mają gorszy zasięg.

Wysłane Mi Note 2
U mnie nie ma takich przypadłości, wszystko działa jak działało. Pisałem już o tym wyżej - wyczyść cache pilota i kontrolera.
 

piechu

Member
Bez reklam
z angielska to będzie taka ścieżka: settings/apps/system apps/bluetooth share/clear data czyli po polsku mniej więcej trzeba szukać czegoś takiego: Ustawienia/aplikacje/aplikacje systemowe/Udostępnianie bluetooth/czyszczenie danych

Niestety nie mam przed sobą Shielda więc ścieżka po polsku może brzmieć trochę inaczej ale na pewno znajdziecie to co trzeba.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy na Shieldzie działa Amazon Prime Video, czy jest dostępna aplikacja na Android TV w Sklepie Google? Ewentualnie inna działająca, modowana lub nie...

Wdzięczny będę za informację.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Testowałem ostatnio 2 tv-boxy - tanix t3 mini i mecool m8s pro l - i w zasadzie ten 2 gdyby się nie grzał i czasem wieszał byłby OK (no i gdybym dokupił pilota z obsługą głosową).

Ale sprzedałem oba i kupiłem Shield TV - i to była najlepsza decyzja :)
Mam kilka pytań związanych z tym sprzętem:
- nie mam kompa do gier - czy da się grać w coś więcej niż gry z Geforce now oraz gry android?
- mam jednego pada - jak zechcę drugiego to musi być taki sam czy niekoniecznie?
 

gordonn

Member
Korzystał już ktoś z tej nowej wersji Gforce Now połączonej z Steam?
Ciekaw jestem czy abonament jest nadal taki sam a gram w gry które mam kupione w Steam a są dostępne w bibliotece Shielda.

Wysłane Mi Note 2
 

Panpytanko

New member
Dzień dobry


Jako nowy użytkownik mam kilka pytań:


1. Mam do pilota włożone dwie nowe baterie a mimo to mam komunikat o niskim poziomie baterii.
Coś tu można zaradzić? Pilot normalnie działa.


2. Oprogramowanie pilota to v1.25. Mam dostępną aktualizację do 1.33. Klikam , potem pojawia sie zdjęcie pilota i komunikat " Naciśnij dowolny klawisz, aby podłączyć pilot Shield 1" klikam i nic. Nie da się zaktualizować. Ktoś coś poradzi?


3. Odnośnie gier : Po zakupie pograłem trochę w gry , minęło kilka dni jak nie korzystałem i próbuję odpalić gre a tu mam " Błąd ogólny , Nie można przetworzyć żądania, Spróbuj ponownie później"


4. Czy pilot i pad po wyłączeniu konsoli same się jakoś usypiaja? bo pada mialem naładowanego do full a po kilku dniach nie korzystania juz komunikat o niskim poziomie akumulatora.


Pozdrawiam
 

_moi__

New member
Testowałem ostatnio 2 tv-boxy - tanix t3 mini i mecool m8s pro l - i w zasadzie ten 2 gdyby się nie grzał i czasem wieszał byłby OK (no i gdybym dokupił pilota z obsługą głosową).

Ale sprzedałem oba i kupiłem Shield TV - i to była najlepsza decyzja :)
Mam kilka pytań związanych z tym sprzętem:
- nie mam kompa do gier - czy da się grać w coś więcej niż gry z Geforce now oraz gry android?
- mam jednego pada - jak zechcę drugiego to musi być taki sam czy niekoniecznie?


Da się grać ,od tyg mamy Geforce Now beta steam czyli grasz w gry co masz na steam.
Pad możesz kupic z xbox one lub ps4 wszystko ladnie działa pod oreo.

@gordonn

Aktualnie korzystam z steam w geforce now i jest mase błedów do naprawienia.
Abonamentu już nie ma jeśli ci chodziło o ten geforce now za 9,99euro
grasz teraz za free :bober:

@Panpytanko

odpowiem ci tylko na 3 punkt
musisz na razie zmienić język z PL na English wtedy geforce now i steam będzie działać .
Polski na razie olali ale mają to zmienić do tygodnia czasu :kom:
taką odp. dostałem z suportu nvidia
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Da się grać ,od tyg mamy Geforce Now beta steam czyli grasz w gry co masz na steam.
Pad możesz kupic z xbox one lub ps4 wszystko ladnie działa pod oreo.

Ale na Oreo to na razie czekamy... Shield TV ma androida w wersji 7 - Nougat

A z innej beczki - jakie komendy po polsku obsługuje Google Assistant??

Bo mi póki co wyszukuje ciągle tytuły na judupie...
 
Do góry