Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem w programie wcześniejszego dostępu i aktualizacji brak.
Dajcie znać jak coś się pojawi.
 

Trezor

New member
Trzeba czekać do kilku tygodni max tak wyczytałem że tyle potrwa rozsyłanie Oreo na Shielda. A mam pytanie odnośnie pada od Xbox One od której wersji pad działa z Shiledem?? od One S ?
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba czekać do kilku tygodni max tak wyczytałem że tyle potrwa rozsyłanie Oreo na Shielda. A mam pytanie odnośnie pada od Xbox One od której wersji pad działa z Shiledem?? od One S ?

Ja używam od One S. Działa dobrze, ale zobaczymy po aktualizacji do Oreo...
Bo niektóre gry mają problem z poprawnym sterowaniem.
Ogólnie śmiga OK.
 

Kamil_89

Member
Czy jak ładujecie pada to świeci się dioda? Mam problem z naladowaniem pada i się nie uruchamia, a nie pamiętam czy dioda się świeci.
 

gordonn

Member
Zależy który pad.Ja mam stary i przy ładowaniu świeci się pomarańczowa dioda a gdy się naładuje to zielona.

Wysłane Mi Note 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wstrzymali aktualizacje którą rozsyłali?
Sporo osób dostało, też myślałem, że dostanę wcześniej, ale nic z tego.
Dosyć rozbudowany wątek na forum Nvidii.
 

roman106

New member
Aktualizacje rozsyłane są etapami czyli nie wszyscy na raz. Ma to na celu zareagowanie w przypadku poważniejszych błędów. Lepiej, żeby błędny soft dostało 5% osób i spokojnie pracować nad poprawkami, niż mieć 100% niezadowolonych klientów.

Nvidia oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad poprawkami do nowego softu i trzeba czekać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa u Was strumień z HBO GO z telefonu?
Już nie mam siły do tego badziewia, jakiś czas temu powiedzmy, że działało w miarę, ale i tak zdarzały się problemy, a teraz po wysłaniu na Shielda strumienia wywala od razu błąd - problem z siecią itp.
Nie ma żadnego problemu z siecią, wszystkie inne aplikacje działają perfekcyjnie, a tu zawsze jakieś problemy.
No co za badziew ta apka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U jeden film bez problemu, a znowu któryś serial wywala błąd.
Potem złapie i tak jak w lotto. Zmieniłem teraz na dubbing i już problem.
Gdyby była dedykowana aplikacja HBO GO na Shielda, podejrzewam, że nie byłoby problemów, zresztą nie ma absolutnie żadnych ze strumieniem na innych apkach. Zawsze tylko z tym HBO.
Przydałaby się jakaś inna apka na Shielda która obsłuży z poziomu urządzenia HBO, a nie z telefonu.
Podejrzewam, że to nie wina Shielda, a samej apki na telefonie.
 

Trezor

New member
Aktualizacja jest tymczasowo wstrzymana

Hi All

We’ve uncovered a couple issues thanks to feedback from our preview program that we’d like to fix prior to rolling out SHIELD TV Experience Upgrade 7.0 to more users. We’re actively working to resolve the issues that have been encountered and hope to be able to restart the rollout shortly.

We appreciate your patience and want to ensure you have the best experience possible. Stay tuned and we’ll provide updates as we have them.

-GeforceDave
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Shield działa z Google Home? Mam Mibox i bez problemu odtwarzam Spotify i YouTube, ale niestety nie działa sterowanie Netflixem.
 

andrzeej

Member
U mnie już jest
If URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/03e4c3c8751713dc]
03e4c3c8751713dcmed.jpg
[/URL]
 

piechu

Member
Bez reklam
Przy problemach z pilotem trzeba w pierwszej kolejności wyczyścić pamięć podręczna pilota a w drugiej sprawdzić baterie jeśli to Shield w nowszej odsłonie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry