Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

wojoo

New member
Przyszlo! Powkurzam troche co poniektorych ;)
b1055bb46021a6e0c3c56354814f8f20.jpg


Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

wojoo

New member
To teraz nam powiedz jaka jest roznica.




Mam wrażenie, że działa szybciej (może to subiektywne odczucie), działa Kodi 64bit (tuba jest 32 bitowa)
Nie mam problemów z DV - na tubce co jakiś czas mi gasł ekran (myślałem, że to wina samego kabla)


W tubce zdecydowanie wygląd bardziej mi się podobał ;)


Nie zdążyłem przetestować działanie samego Kodi i filmów (czy jest problem z buforowaniem etc)
 

wojoo

New member
Odpala bez problemu dv z NAS, sprawdzalem... i to tez w KODi ale w wersji beta 19

Netflix tez odpala DV

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

janunio

New member
Bez reklam
@wojoo; nie chodzi o twoją deklarację werbalną bo to robi producent.

Chodzi tylko o to byś odpalił z pena włożonego do Shelda sampla DV, zrobił fote i tu pokazał. Link wyżej do dem z DV. Jeszcze nikt w internecie nie publikuje takiego foto. DV z Netflixa to zupełnie inne zagadnienia.
To inna kategoria obsługi treści strumieniowanych z HDR DV. Ja pokażę jak to działa prawidłowo. Ale po południu jak wyjdę z fabryki.
Tu link do większej ilości sampli z DV na AVS forum
https://www.avsforum.com/forum/465-...dolby-access-app-dolby-vision-demo-files.html

albo tu: https://thedigitaltheater.com/dolby-trailers/
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
Kojarzycie może czy jest gdzieś do dostania sam pilot (nowa wersja) do Shielda? Niestety nigdzie nie znalazłem, jest naoficjalnej stronie Nvidii lecz wysyłka tylko do USA
 

waldekmar

New member
Witam.Panowie jakiego odtwarzacza używacie w nvidi shield pro do odtwarzania filmów i dzwięków przestrzennych (dts-x i dolby atmos) ..., tzn.chodzi mi o dysk podpięty do niego(shilda),bo mam na nim filmy i próbki demo dts-x i dolby atmos.Posiadam jeszcze himedia q5pro i te same próbki odpalają odrazu (himedia ma swój oryginalny player) w/w formatach audio, a w shieldzie mam problem.
Jakie macie ustawienia w menu i jaki player jest dobry do odtwarzania w/w formatów,walcze z tym ale z marnym skutkiem.
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdź sobie jeszcze NOVA player, a jak chcesz sobie podpiąć dysk na stałe i zrobić serwer z multimediami to mi np. Bardzo fajnie się sprawdza Plex
 

robku

New member
Witam.Panowie jakiego odtwarzacza używacie w nvidi shield pro do odtwarzania filmów i dzwięków przestrzennych (dts-x i dolby atmos) ..., tzn.chodzi mi o dysk podpięty do niego(shilda),bo mam na nim filmy i próbki demo dts-x i dolby atmos.Posiadam jeszcze himedia q5pro i te same próbki odpalają odrazu (himedia ma swój oryginalny player) w/w formatach audio, a w shieldzie mam problem.
Jakie macie ustawienia w menu i jaki player jest dobry do odtwarzania w/w formatów,walcze z tym ale z marnym skutkiem.
Ja używam odtwarzacza SPMC.
 

waldekmar

New member
Dziękuje Panowie za pomoc a w szczególności kol.robku za polecenie odtwarza SPMC ,choć kodi też skonfigurowałem i dts-x jak również dolby atmos świeci.


Bardzo dziękuje Wam za okazałą pomoc,pozdrawiam Krystian.
 
Do góry