Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

wojoo

New member
Obserwowalem dostepnosc w internecie co kilkanascie minut. O 9 rano pojawilo sie 3 sztuki na euro w sklepach stacjonarnych w roznych miastach. Nie bylo mozliwosci rezerwacji i podali ze to sa z wystawy (bzdura) poprosilem w kazdym z tyvh miejsc znajomych zeby podjechali i w jednym sie udalo ;)

O 10 juz calkowicie zlikwidowali ze strony

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

medivh29

Member
Ja to samo rano zrobiłem wiem właśnie że było w 3 sklepach, chciałem żeby mi podali numer do Hrubieszowa bo tam mam w miarę najbliżej, nie dali tylko kazali wysłać maila z zapytaniem o numer. Ale nikt nie odpisuje, a w tej chwili już nie ma. Na darmo też nie było sensu żebym kilkadziesiąt km jechał bez upewnienia się czy aby na pewno jest.
 

wojoo

New member
Nie podaja nr do sklepow, wiem o tym od lat i
Dlatego od razu wyslalem ludzi do sklepow ;)

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

medivh29

Member
Ja niestety nie mam znajomych w tych miejscowościach. Ten EURO to porażka, w MediaExpert nie robią takiego problemu, dzwoniłem już kilka razy na któryś ze sklepów, nawet raz koleś ściągał mi z drugiego końca Polski z innego sklepu na nasz kamerke samochodową. A w jakim mieście udało się że zakupili Ci tego PRO ?
 

wojoo

New member
Poznan albo Przemysl, juz nie pamietam ktoremu sie udalo :) jutro bedzie u mnie

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

medivh29

Member
No to fajnie:D Będę czekał, może kiedyś się pojawią, na razie młody ma PS3 i Netflixa okupuje na naszym TV z Androidem. Chciałem kupić shield już z myślą o dobrym urządzeniu, nie chcę kupować jakiegoś badziewia za 400-500zł i potem narzekać. Wczoraj instalowałem netflixa na kodi w tunerze, ale co chodzi o kodi na tunerach z e2 to jest to proteza i beznadziejnie to działa, przerywa. No nic może kiedyś się uda, najgorzej że młody jest zły na mnie że nie kupiłem kiedyś jak były ogólnie dostępne.
 

wojoo

New member
Zaskoczony jestem, że nagle takie braki są w dostawach... ampli które chce kupić również jest niedostępne i nie wiadomo kiedy będzie

Jaki polecicie dobry przewód HDMI który będzie ogarniał Dolby Vision etc? jakiś najtańszy
 

ewaldus

New member
A takie coś kupiłem i działa bardzo dobrze Kabel HDMI 2.1 Agog X-88 ze wsparciem 8k@60Hz 4k@120H na allegro
 

robku

New member
Ja w ostatni czwartek kupiłem w rtv euro agd. Ktoś tu rano napisał, że są dostępne i udało mi się wyrwać. W sobotę odebrałem że sklepu i testuję i porównuj z miboxem.
 
Do góry