Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

pamel

New member
To jest menu z shielda a musisz tez uruchomić w TV . Kolega powyżej przesłał linki, w każdym TV jest to w innym miejscu.
Na ostatnim screenie powinienes wybrac przedostatnia opcje.
 

wojoo

New member
Podlaczylem shielda bezposrednio do tv i pojawilo sie... czyli cos musi byc po stronie ampli

Wszystko jest pouruchamiane w ampli. Czyzby 4k dolby vision dzialaloby tylko przy 24Hz?

Pioneer 504

Czy to moze wina kabla? Aktualnie mam hdmi z ethernetem
 
Ostatnia edycja:

wojoo

New member
Znalazlem opis w instrukcji ze trzeba zmienic HDMI receiver ze standard na high. Wszystko fajnie tylko instrukcja jak to zrobic nie jest chyba od tego modelu...

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

piotom70

New member
Starsza wersja NVIDIA SHIELD , Marantz SR5010 i udało się ustawić ze Netflix 4k HDR Atmos :bober:
 

Attachments

  • IMG_1962.jpg
    IMG_1962.jpg
    596,6 KB · Wyś: 36
  • IMG_1963[2130].jpg
    IMG_1963[2130].jpg
    555,9 KB · Wyś: 26

wojoo

New member
Ogladalem dzisiaj sobie IP Man 4k hdr Atmos i co chwile przycinalo obraz...
Pare razy wyswietlila sie taka informacja "poziom bufora za niski do ciaglego odtwarzania" to samo mialem na tv ale tam myslalem ze to wina lacza - tu mam 1Gb i to samo

Jest jakas mozliwosc ogladania calego filmu plynnie bez zwiech i ciaglego buforowania?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

wojoo

New member
Przeciez od kilku postow wiadomo ze mam shielda 2019 wersja zwykla

Material leci z Nasa Synology przez LAN

Po monitorze w Synology widac w tych momentach duze spadki predkosci w przesylaniu

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
To na cholerę odpowiadasz mu jaką masz szybkość łącza netflix.
I nie pytam o wersję shielda tylko jaki player zapewne kodi ale nie piszesz tego jaka wersja, jaki protokół przesyłu ftp . smb, nfs masz ludzi za czarodziei?
Masz problem z łączem od NAS, kabel, uwalony dysk, jeśli używasz np samby spróbuj innego protokołu nfs, do testu udostępnij sobie jakiś***film z pc/lampa możliwości i problemów jest setki.
Testuj, próbuj i sprawdzaj.
 

wojoo

New member
Dzieje sie to glownie w dynamicznych scenach, tam gdzie jest spokojnie raczej leci plynnie

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

pamel

New member
Też coś podobnego mi się zdarzyło tylko ja mam wersję pro 2019 . Dynamiczne sceny szły z NASa po NFS KODI jakby poklatkowo. Na poprzedniej nvidii 2017 nie ma takich cudów.
 

wojoo

New member
Zainstalowalem sobie Wizzarda, jest chyba lepiej (te same sceny szly bez przycinki) bede testowal

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

wojoo

New member
Dodatkowa wtyczka ktora zmienia ilosc dostepnego bufora i cos tam jeszcze

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 
Do góry