Nowy Oled - pomoc w wyborze

VitoCx

Member
Ty mówisz poważnie? Chcesz podawać strony, w których ludzie rozmawiają o wypaleniach jako świadectwo skali? Pomijając, ze temat może ciągnąć sie w nieskończoność jeśli będzie tam choćby jeden taki co ty, niemający Oleda i nie posiadający żadnego doświadczenia z nimi związanych, to jest to wręcz śmieszne. Daleko szukać nie trzeba, tu na forum jest idealny tego przykład. Ilu użytkowników forum posiadających Oleda wypisuje swojej żale ze mu sie wypaliła matryca? No właśnie.
 
Ty mówisz poważnie? Chcesz podawać strony, w których ludzie rozmawiają o wypaleniach jako świadectwo skali? Pomijając, ze temat może ciągnąć sie w nieskończoność jeśli będzie tam choćby jeden taki co ty, niemający Oleda i nie posiadający żadnego doświadczenia z nimi związanych, to jest to wręcz śmieszne. Daleko szukać nie trzeba, tu na forum jest idealny tego przykład. Ilu użytkowników forum posiadających Oleda wypisuje swojej żale ze mu sie wypaliła matryca? No właśnie.

A niby jak? Prawie 500 stron na temat wypaleń na tylko dwóch forach i jak można łatwo się domyślić niewielkiej części posiadaczy wypalonych oledów tam piszących to sporo. Kilku zagorzałych wyznawców oledów tutaj piszących raczej się nie przyzna, że im się oled wypalił.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
A mi się nie wypalił i dalej cieszę oko najlepszym obrazem na rynku, a za rok kupie nowy model oczywiście też Philipsa .
 

VitoCx

Member
A ci niezagorzali napiszą chociaż? Weź człowieku się ogarnij bo wasze pseudo śledztwo okazało się nic niewartym stekiem bzdur wybujałej fantazji. Czego mamy się domyślać? O jakie liczby oprzeć szacunki..ilości stron na jakimś forum? Ty przypadkiem czy świadomie trollujesz?
 

VitoCx

Member
Tobie coś innego się wypaliło od siedzenia w piwnicy i wpatrywania się w "remizę".
Chociaż nie...cofam to.Tobie nie mogło się nic wypalić.
Philips i najlepszy obraz na rynku???
Taaa...i takie cudo dostało w teście lanie od LCDka.
I Ty ,taki "znafca" chcesz następnego Philipsa? A raty dostaniesz?Bo na zmywaku chyba raczej słabo płacą?
Co w tym złego? Ty normalny jesteś?
 

VitoCx

Member
No ze mu się nie wypalił tv i kolejny tez philips będzie?
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i nie pytaj się głupio ponownie.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Gitarka życie jest piękne, nawet z takim nygusem jak ty, a Oledy Philipsa są boskie a Ambilight I Hue cudowny wynalazek w naszym szarym klimacie z szarymi ludźmi .
 
Borykam się z wyborem OLED i wstępnie wybór padł na Philips 55OLED806/12 jednak z drugiej strony nie wiem czy nie poczekać za modelem 55OLED807/12.
Ktoś coś doradzi? Może jakiś inny tv chociaż Philips przyciąga mnie Ambilight :)
 

Breadgar4

New member
Mnie też interesuje to pytanie, bo teraz mam starszy telewizor i zastanawiam się czy mądrzej jest czekać czy kupić teraz oleda. Przymierzam się do przekształcenia wolnego pokoju w pokój rozrywki.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To też musisz się śpieszyć bo ceny idą do góry !
Dla niebieskich masz jeszcze specjalną ofertę.
 

longmanpl

New member
Odnośnie cen, stojąc przed wyborem TV, prześledziłem wpisy tu na forum, wcześniejsze promocje w sieciówkach i zastanawia mnie jak to możliwe, że modele z 2021, nieprodukowane już, drożeją 1-1.5 tys. zł na przestrzeni 1-3 miesięcy.
Szczególnie w sieciówkach (tu na forum również), które raczej zatowarowują się z wyprzedzeniem, więc zakup od producenta/dystrybutora miał miejsce raczej wcześniej .

Szczególnie widać to w tzw. promocjach, gdzie cena 'w promocji' jest tak naprawdę ceną bardziej realną, ile dany model powinien kosztować .
Przyznał to sam sprzedawca w jednej z sieciówek gdzie 856 stoi obecnie jeszcze za 6999 zł.

Koszty pracy (poza wynagrodzeniem) raczej w tym czasie nie wzrosły.
Rozumiem skok cenowy na początku roku po wprowadzeniu Polskiego Wału/Ładu i wzroście kosztów energii.
Ale teraz, patrząc nawet na forum na ceny 806/C1 gdzieś z kwietnia i wcześniej, mam wrażenie że klient jest ogólnie strzyżony przez sklepy lub producenta/dystrybutora ze względu chociażby na popyt/podaż oraz argument inflacyjny.
Od razu zaznaczam - to moje obserwacje, uogólnienia i nie twierdzę, że tak jest zawsze. Prowadzę 1-os. działalność, ale nie handluję towarem ;)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

longmanpl

New member
Zadam nieco inne pytanie do kupujacych OLEDa oraz już posiadajacych - czy mając możliwość wydłużenia/rozszerzenia gwarancji (sieciówki mają takie opcje) za 500-700 zł (a nawet 1000 zł), wzięlibyście taką opcję od sieciówki ?

Wg info rozszerzenie obejmuje elektronikę oraz jest ważne również przy zakupie na firmę, gdzie 24 mce gwarancji producenta może być wykluczone właśnie z tego powodu i jest tylko roczna rękojmia.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Odnośnie cen, stojąc przed wyborem TV, prześledziłem wpisy tu na forum, wcześniejsze promocje w sieciówkach i zastanawia mnie jak to możliwe, że modele z 2021, nieprodukowane już, drożeją 1-1.5 tys. zł

Rozumiem skok cenowy na początku roku po wprowadzeniu Polskiego Wału/Ładu i wzroście kosztów energii.
Ale teraz, patrząc nawet na forum na ceny 806/C1 gdzieś z kwietnia i wcześniej, mam wrażenie że klient jest ogólnie strzyżony przez sklepy lub producenta/dystrybutora ze względu chociażby na popyt/podaż oraz argument inflacyjny.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

No i tutaj są przyczyny. Wzrost cen ogólnie, inflacja, plus jak to ująłeś strzyżenie klienta!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z cenami jest naprawdę inaczej niż tu opisane !
Teraz jest najlepszy okres jeszcze na dobre ceny.
Wkrótce ceny nie wzrosną ale wrócą na swoje miejsce.
Bo wiele firm sprzedawało po kosztach.
 
Do góry