Nowy Firmware tuz tuz

jarwlos

New member
Właśnie przebrnąłem przez zakładanie konta w japońskich krzaczkach :) Szkoda, ze tylko zebry biegają i nie ma żadnych odgłosów sawanny :D
 

cyber78

Member
Bez reklam
Echo Canceller w FW 3.0

(...)Echo Canceller, czyli eliminowanie problemu echa, który mógł się Wam pojawić grając w grę po sieci i korzystając z headseta. Wkurzające echo może zostać wreszcie wyeliminowane. Jak tego dokonać?

Z zakładce "SETTING" wchodzimy w "ACCESSORY SETTINGS" następnie klikamy w "AUDIO DEVICE SETTINGS", a stamtąd wybieramy nasz HS i klikamy w trójkąt na padzie. Dzięki temu pojawi nam się ta pomocna funkcja i wreszcie będzie można grać bez echa.

Źródło: http://www.ps3info.pl/story-1440-Echo-Canceller-w-FW-30.html
 

ps_user

New member
Bez reklam
Coś mi się wydaje że 3.01 przywrócił możliwość słuchania muzyki podczas używania przeglądarki. Mały szczegół a cieszy :) Np. jakiś London Elektricity w tle podczas przeglądania Allegro :D
 

mietek099

New member
ps_user napisał:
London Elektricity w tle podczas przeglądania Allegro :D
Szacun za gust muzyczny ps_user :D "Londony" rządzą ;] Polecam również Pendulum, LTJ Bukem (& MC Conrad), J-Laze i np. Rawthang. Natomiast z konkretów polecam Tobie przesłuchać kawałek Cut & Run - Outta Space 2004 (Booty Space Mix).

P.S. Sorry za off ;]
 
Ostatnia edycja:

kloniasty

New member
Możecie mnie oświecić jak wejść z poziomu PS3 na np.

pss UK lub Japan albo us? zeby sobie posciagać jakies fajne demka lub motywy jak kolega wczesniej powiedział o motywie AFRICA.


Będe bardzo wdzięczny za pomoc .
 

kloniasty

New member
ok wielkie dzieki, tylko jeszcze pytanko bo nie doczytałem tego w tym wątku co mi wysłałes.

a ja sie przełączyć spowrotem na pss eu? wogóle jak przechodzi pomiedzy ps store us,eu,japan?
 

kraks

New member
czemu z tego co widze na forach wiekszosc ludzi sciaga nowy firmware z jakiegos linka np na pendrive i dopiero z niego instaluje skoro jest chyba opcja aktualizacji bezposrednio z konsoli? jest jakas roznica? dopiero kupilem konsole 250 gb, mam sciagac tez z linka czy moge podlaczyc ps3 do neta i zaktualizowac bezposrednio jakos
 

mg30906

New member
nowy firmware wymusza konsola ( pamiętam że był jakis jeden niewymuszany) , i samo się aktualizuje - konsola nie pozwoli nawet pograć bez update'u - a jak jest w tym przypadku nie wiem .

pzdr
 
Do góry