Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co tam ciekawego polecacie z Amazona, jakieś perełki? (Dokumenty, filmy, seriale)

Zaraz zaczynam od nowa :D
Polish-20211013-140404539.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo, klasyk.
Upload widziałem, resztę zerknę.
Na pierwszy ogień poszedł zupełnie losowo film pt. "Ślicznotki", niby nic, ale oko się cieszyło ; ) , także miłe powitanie z Amazonem. Teraz lecę "21 mostów" i też nie jest źle.
Coś czuję, że się polubimy. Biblioteka fajna.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Fleabag to najlepsze co tam widziałem ;)

Najciekawsza pozycja IMHO jest Mr Robot, ale niestety nie jest to seria dla kazdego.
Wiekszosc moich znajomych odpadla juz na pierwszej serii i nawet ja bywalem znudzony gdzies po drodze. Nie mniej jednak trzeba przyznac, ze jest to ciekawa produkcja, a jej Tworca pokazal prawdziwy geniusz., chocby zwracajac uwage wiele lat temu, na mechanizmy, czy wydarzenia, które obecnie maja miejsce, badz wydarza sie w niedalekiej przyszlosci ( nie ma korony, sa za to realistyczne haki). AFAIR mimo telewizyjnej produkcji, na wydaniu BD dzwiek jest nie tylko przyzwoity ale wrecz "mocny".

Może by się w końcu wziął za The Boys i Invincible...

Cos Ty.
Zima idzie, trzeba boiler wymienic i spieprzac do Azji. Jak dobrze pojdzie, to juz Dune'a bedzie z microleda. ;)
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Nie macie Nine Perfect Strangers w Polandii?

Jest i ja akurat zawiodłem się trochę na tej produkcji. Pomijając plastikową i irytującą twarz Kidman, mimo dobrego startu im dalej w las tym gorzej.
Jeśli chodzi o rewelacyjnego Mr Robota to akurat jest on zarówno na Netflixie, Hbo Go i Prime a myślałem że piszemy wyłącznie o materiale na Prime.
Oprócz wspomnianego wcześniej Fleabag moim zdaniem warte uwagi jeszcze są: The Boys, Homecoming, The Wilds, The Expanse.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o rewelacyjnego Mr Robota to akurat jest on zarówno na Netflixie, Hbo Go i Prime a myślałem że piszemy wyłącznie o materiale na Prime.
Ja nie mam HBO, bo do niedawna jakosc tego vod-u byla nieakceptowalna. Byl czas, kiedy nowe serie serialu Mr Robot byly dostepne jedynie na Amazon Prime Video l sposrod wymienionych), czyli wtedy kiedy entuzjasci ich wyczkiwali. Nie wiem jak jest teraz bo unikam seriali i serwisow streamingowych jak ognia, stad tez nie potrafie odniesc sie do pozycji przez Ciebie proponowanych, tak wiec wspomnialem tylko o tym czego nikt nie wymienil, zas moje pytanie o NPS wynikalo z tego, iz pozalogowaniu sie na amazon.pl z polskiego IP tej pozycji nie widzialem. A zerkalem za nia wylacznie dlatego, ze jest to JEDYNA pteodukcja jak widzialem na Prime w ciagu ostatniego roku czy dwoch lat. Nie byla to rowniez rekomendacja. Raz ze mialem okazje poznac gusty uczesrnikow warku, a dwa ze sam sie na serialu ttm "przejechalem, o czym pisalem tutaj kiedys.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ja nie mam HBO, bo do niedawna jakosc tego vod-u byla nieakceptowalna. Byl czas, kiedy nowe serie serialu Mr Robot byly dostepne jedynie na Amazon Prime Video l sposrod wymienionych), czyli wtedy kiedy entuzjasci ich wyczkiwali. Nie wiem jak jest teraz bo unikam seriali i serwisow streamingowych jak ognia, stad tez nie potrafie odniesc sie do pozycji przez Ciebie proponowanych, tak wiec wspomnialem tylko o tym czego nikt nie wymienil, zas moje pytanie o NPS wynikalo z tego, iz pozalogowaniu sie na amazon.pl z polskiego IP tej pozycji nie widzialem. A zerkalem za nia wylacznie dlatego, ze jest to JEDYNA pteodukcja jak widzialem na Prime w ciagu ostatniego roku czy dwoch lat. Nie byla to rowniez rekomendacja. Raz ze mialem okazje poznac gusty uczesrnikow warku, a dwa ze sam sie na serialu ttm "przejechalem, o czym pisalem tutaj kiedys.

Wiadomo co kto lubi ;) wg mnie akurat oferta Prime w odmianie PL nie powala, jest parę ciekawych pozycji i to wszystko. Może przyszłoroczny serial ze świata Władcy Pierścieni rozbije bank ale to zobaczymy. Niezależnie od tego kwota 49 złotych na 13 miesięcy to żart i jeśli czasami jeszcze dojdzie jakiś zakup z darmową przesyłką to warto bez zastanowienia. Można mieć tylko nadzieje że oferta będzie coraz większa.

A Ty już Diunę zaliczyłeś? :D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie.. Niestety obecnie mam tylko normalny dostep, jak kazdy "cywil".. Tak ze czekam grzecznie na premiere w Imaxie. I slinie sie na opcje HDR w Samsung Led Cinema na początku listopada.
 
Do góry