Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Drakuś i Franek,jak na razie najstarsze.
4e5a07b1-fdc4-4c2a-8837-d38eef87f06b.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prequel "Gry o Tron" :
[youtube]R4RaDL6eyxM[/youtube]

"Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny HBO Max w Polsce, ale poznaliśmy jak będzie wyglądać ona w Hiszpanii, Finlandii, Szwecji i Danii. Cena miesięcznego abonamentu HBO Max w Szwecji to 89 koron szwedzkich, w Danii – 79 koron duńskich (w przeliczeniu na złotówki ok. 40 zł). Cena w Hiszpanii i Finlandii to 8,99 euro (ok. 40 zł). Pozwala to przypuszczać, że w naszym kraju miesięczny abonament będzie zbliżony.
Co ważne, HBO przygotowało również promocję, dzięki której przy opłacie z góry za cały rok widz zaoszczędzi całkiem sporo – 12 miesięcy w cenie 8."

Można oglądać na 3 urządzeniach naraz.
 

wucash

Active member
Bez reklam
No i po Bondzie ;) mi tam niczego nie urwało, sceny pościgowo-sensacyjne (Matera i Norwegia) na piątkę z plusem na pełnej... reszta jak dla mnie niestety poprawno-nudnawa. Po pierwsze brak rasowego czarnego charakteru - Malik bez emocji i pazura. Jak na pożegnanie IMO mogło być lepiej...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja rozumiem, ze polityki nie mieszamy na tym forum ale przyznajcie.... Ze mamy swietnego kandydata na stanowisko nowego bonda xD

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No i po Bondzie ;) mi tam niczego nie urwało, sceny pościgowo-sensacyjne (Matera i Norwegia) na piątkę z plusem na pełnej... reszta jak dla mnie niestety poprawno-nudnawa. Po pierwsze brak rasowego czarnego charakteru - Malik bez emocji i pazura. Jak na pożegnanie IMO mogło być lepiej...

Ja jutro idę i liczę na dobre kino:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Bonda, powiem tak warto było czekać na premierę i dla tych co lubią te filmy, pozycja obowiązkowa, pościgi, sceny akcji*** super, całościowo nie zdradzając co mi się nie podobało, powiem tak, jakby ten film trwał o 20*** a nawet może 30 min*** to myślę, ze byłby jeszcze lepszy, bo bardziej by trzyma akcje, a tak momentami,,,, ale generalnie fajny film i warto iść do kina i*** na pewno kupię na BR tak jak i wcześniejsze części tego filmu.***
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W końcu się wziąłem za Peaky Blinders.
Pewnie już większość widziała, sam zresztą o serialu słyszę od lat, ale jakoś nie było okazji nie wiedzieć czemu. Jestem w połowie drugiego sezonu i jest lepiej jak dobrze.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja wlasnie skonczylem 4 sezon good doctor.

Swietny serial, cos ala Dr Hause.
Nie raz ryczalem ogolnie bardzo mi sie podobalo xD

Dobra czas isc spac. :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mi jakoś umknął wcześniej Ray Donovan. Właśnie skończyłem drugi sezon. Na razie jest dobrze, niezła ta rodzinka. Zobaczę co w 3 sezonie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem Różyczkę na Player, Boczarska :) Robercik jak zwykle też gra na swoim odpowiednim poziomie..

A, że doszedł do mnie światłowód :) to bierzemy się za Netflisa,, ze dwa filmy w "łikendzik" się obejrzy.. zacznę od jakiś "akcyjniaków" ..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Bonda, powiem tak warto było czekać na premierę i dla tych co lubią te filmy, pozycja obowiązkowa, pościgi, sceny akcji*** super, całościowo nie zdradzając co mi się nie podobało, powiem tak, jakby ten film trwał o 20*** a nawet może 30 min*** to myślę, ze byłby jeszcze lepszy, bo bardziej by trzyma akcje, a tak momentami,,,, ale generalnie fajny film i warto iść do kina i*** na pewno kupię na BR tak jak i wcześniejsze części tego filmu.***

Byłem wczoraj, piękne zakończenie i pożegnanie Daniela z Bondem. Obowiązkowo do kolekcji trafi, są momenty nawet wzruszające :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem Różyczkę na Player, Boczarska :) Robercik jak zwykle też gra na swoim odpowiednim poziomie..

A, że doszedł do mnie światłowód :) to bierzemy się za Netflisa,, ze dwa filmy w "łikendzik" się obejrzy.. zacznę od jakiś "akcyjniaków" ..


To dlatego Facebook padl.... a wszyscy sie dziwili dlaczego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ludzie dzwonili ponoć do dostawców internetu i pytali, czemu internet nie działa.
Dla niektórych cały internet, to FB. Zidiociałe społeczeństwo.
Swoją drogą, piękny przykład, jak w jednej chwili wszystko może pęknąć i zniknąć.
Powinni tak YT wyłączyć na parę msc. dotarło by do niektórych, jak nagle w czarnej upie są bez tych swoich kanałów i "fejmu", lajków, subow.
 
Do góry