Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
To zle zestazec sie na Bali?

Mozna powaznie zestrarzec sie w jeden dzien.
Wystarczy wsiasc do samochodu. Traffic bywa koszmarny. Czasem warto dodac godzine do kalkulacji czasu podrozy.

P.S nie wspominajac o syfie, i smieciach, którymi autochtoni w tej czeci swiata sie nie przejmuja i nie dbaja. Podobno troche posprzatali przez ten rok. Zobaczymy w grudniu albo styczniu jak im to wyszlo. Narazie w planie, wyczyszczona ze smieci i turystów Tajlandia. Bali dopiero sie otwiera w tym tygodniu i to wielkimi ograniczeniami, wiec dla kogos, kto chcialby sie pokrecic i doswiadczyc lokalnych klimatów, to nie jest najlepszy czas.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zle zestazec sie na Bali?
Mysle ze to marzenie wielu xD

Po tym filmie na pewno zmienisz zdanie : D

Bubcio jest już przyzwyczajony :D

Wziąłbyś koleżankę dla Termisia i Predzia ;-)

Do mnie już nikt nie chce przychodzić, bo się dzieci boja Terminatorów, czasem trzeba zasłaniać kocami, a Ty mi taką zarazę proponujesz... no chyba że na teściowa :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Działa,ale ja ostatnio unikam podobnych stronek i w ogóle mało klimatycznych cyfrówek ;)
Yiyh-FOq-d.webp
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt nie twierdził inaczej. Tragiczna, irytująca obsada, to przede wszystkim. Aktorstwo wprost proporcjonalne. Aczkolwiek ja nie odpusczam żadnej pozycji w której poruszane są linie czasowe.
Brakuje dziś takich pozycji, szczególnie ambitniejszych, większość pod gimbaze.
Dużo osób wspomina o serialu "The OA", światy równolegle itp. a co ciekawe, serial nie doczekał się kontynuacji z uwagi na rzekomo poruszanie niewygodnych tematów. Ile w tym prawdy nie wiem, trzeba sprawdzić.

Ps. Dziś miałem iść na Bonda, ale nie chciało mi się akurat spać, poczekam jak Piramida udostepni ; )
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Brakuje dziś takich pozycji, szczególnie ambitniejszych, większość pod gimbaze.
Dużo osób wspomina o serialu "The OA", światy równolegle itp. a co ciekawe, serial nie doczekał się kontynuacji z uwagi na rzekomo poruszanie niewygodnych tematów.

The OA to jeden z pierwszych na Netflixie, który bardzo się mi spodobał a przyznam szczerze, że jeszcze nie oglądałem 2 sezonu. Rozumię, że planowano kolejne sezony?

Old w założeniu ciekawy niestety wykonanie zdecydowanie poniżej średniej, zmarnowany potencjał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
The OA to jeden z pierwszych na Netflixie, który bardzo się mi spodobał a przyznam szczerze, że jeszcze nie oglądałem 2 sezonu. Rozumię, że planowano kolejne sezony?

Old w założeniu ciekawy niestety wykonanie zdecydowanie poniżej średniej, zmarnowany potencjał.

The OA, ponoć miał mieć 5 sezonów. Teorie głoszą, że z uwagi na poruszane tematy, mogło się to komuś nie spodobać. Na pewno obejrzę. Ciekawy jestem jeszcze Behind Her Eyes.

Jeżeli chodzi o OLD, to wielce zmarnowany potencjał, niestety.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ja byłem w kinie na Weselu Smarzowskiego. Powiedzieć, że jest mocny to nic nie powiedzieć... Wg mnie film potrzebny bo dobrze pokazuje jak niewiele się zmieniło przez t kilkadziesiąt lat. Cisza po seansie bardzo wymowna. Nie jest to na pewno najlepszy jego film ale myślę że ważny.
 

bokciu

Banned
The OA, ponoć miał mieć 5 sezonów. Teorie głoszą, że z uwagi na poruszane tematy, mogło się to komuś nie spodobać. Na pewno obejrzę. Ciekawy jestem jeszcze Behind Her Eyes.

Jeżeli chodzi o OLD, to wielce zmarnowany potencjał, niestety.

Co kryją jej oczy - dobry.
The OA odpuściłem po pierwszym sezonie.
 
Do góry