Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Z pewną dozą nieśmiałości chciałem zapytać, gdzie się podziała strona gdzie można było pisać o filmach?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zamowilem klime przenosna ulubionej firmy TCL 4kw. :) Ale kupilem najpierw w awans za 2500zl a potem sie zjarnalem ze w rtv euro agd sa jakies kody na - 500zl. Zrobilem zwrot przez allegro ale ciekawe czy anuluja zamowienie w awansie - - zakup na firme.

I zastanawiam sie czy bezpieczniki mi wytrzymaj. Cale kino, projektor i 4kw klima na jednym kablu, nie wiem czy czasem pralka i suszarka tez nie sa na tym samym obiegu - - bo to pomieszczenie obok.

Odnośnie klimy, to zapomnij o oglądaniu filmów przy przenośnej. Mamy w pracy kilka różnych firm i żadna podkreślam żadna, nie nadaje się do salonu aby przy niej coś obejrzeć. Są to małe traktory, które bardzo hałasują ale i chłodzą. Pomieszczenie schłodzić można następnie wyłączyć bo hałas Ci nie daje pracować i za pół godziny góra 45min znowu jest gorąco to odpalasz ponownie i tak w kółko. Tradycyjny split ścienny z jednostką zew.daje Ci komfort Ciszy i pracy 24h. Mam u siebie od 5lat w salonie Mitsubishi 3,5kW i w lato bez tego teraz ani rusz. Nieraz chodzi 7dni w tygodniu non stop.
Odnośnie kabli to zapomnij aby to poszło wszystko na jednym.
W salonie miałem jeden na cały sprzęt i jak włączałem drugiego suba potrafił korek wywalić. Zrobiłem sprzęt na dwóch kablach i jest ok. Zamontowałem klimę i znów problem wywalało korek bo za duże obciążenie, zrobiłem osobny trzeci pod klimę i projektor. Jak włączyłem najpierw projektor a później klimę to znowu wywalało więc, poprowadzilem 4 kabel osobno pod projektor i nareszcie spokój .
Reasumując dwa kable to min.w twoim przypadku.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja może kupię na BR , do kina szkoda czasu...nawet moja Miśka nic nie poradzi, że już II cz. to bardzo słabo to wyglądało w porównaniu do I.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zmierzyłem kiedyś z ciekawości, przy starcie i pierwszych minutach ok.400 Wat, później spada na 280Wat i tak już cały czas.
Więc moje żelazko jedzie dużo wiecej bo aż 3000Wat jak prasuje...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek podzielił się pierwszą fotką ze swojego serialu (podobno najdroższego w historii) Władca Pierścieni :D
E7zdJNXVkAIPchb
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zmierzyłem kiedyś z ciekawości, przy starcie i pierwszych minutach ok.400 Wat, później spada na 280Wat i tak już cały czas.
Więc moje żelazko jedzie dużo wiecej bo aż 3000Wat jak prasuje...

A w instrukcji ile masz, że niby Twoja klima ciągnie, aż muszę sprawdzić u siebie, ale tak jak mówię to też zależy ile ma "mocy" taka klima. Z tymi 3000 a tysiącami od żelazka to tez chyba troszkę na wyrost podają Producenci.. Monoblok topowy od Maca ma 1200 W x2 = 2400 W. :) Ale ja tam się znam na elektryce...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pirus zolzo, nie chwaliles sie ze dostales role w serialu Wladca Pierscieni...

Kurna, Pirus "Hollyłódź"i czerwona wycieraczka juz na ciebie czekaja :)

[youtube]M3uHvN_1oAs[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolek mam miernik napięcia i pokazuje Ci on ile w danym momencie pobiera urządzenie prądu z gniazdka. Np.moj denon pma 2020 pobiera góra 70wat..:)
Pitbull może być fajny, obsada w miarę ok..
 
Do góry