Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Jeśli Aquaman Cię wynudził to Marry Poppins dobije:)
Oczywiście żartuję, ja również jestem już zmęczony tymi superbohaterami, aquamana zobaczę w 4k bo pewnie wizualnie będzie bomba.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz doczytałem, całkiem, całkiem im to wyszło ;)

A mnie dzisiaj młody wyciągnął na Aquamena - dawno się tak nie wynudziłem, chyba już się starzeję, bo mam wrażenie, że te filmy kierowane są do coraz młodszej widowni.
Denne to niczym Rów Mariański, na siłę napędzane niezbyt udanymi efektami...

Jutro idę z córką na Marry Poppins, mam nadzieję, że się mniej wynudzę ;)

A Netflixowych produkcji polecam z czystym sumieniem - https://www.filmweb.pl/film/Nic+do+ukrycia-2018-810299
Jeśli oczywiście ktoś nie widział włoskiego pierwowzoru, albo chce sobie odświeżyć ;)

Heniu, bo to jest kwestia, że dla Ciebie tego typu filmy już nie mają wartości... Druga kwestia to fakt co kto lubi, kilku moich znajomych było (wszyscy po 40 stce) i generalnie dobrze się bawili, choć zachwyceni nie byli.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Netflixowych produkcji polecam z czystym sumieniem - https://www.filmweb.pl/film/Nic+do+ukrycia-2018-810299
Jeśli oczywiście ktoś nie widział włoskiego pierwowzoru, albo chce sobie odświeżyć ;)

Pisałem o poprzedniku "Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie", rewelacja - bynajmniej chodzi tu o pokazanie "problemu" i pomysł.
Świetne ; )

Na Netflix polecam dokumenty.
Seria Brudna Forsa. Pierwszy odcinek o koncernie VW i masakra to trzeba zobaczyć.

Tutaj nie wiele znajdziesz opinii o dokumentach, a wartość o wiele ciekawsza jak większość filmów.
Obejrzyj sobie jeszcze "Trump - Amerykański sen", ale to tylko wierzchołek, sporo tego i nie tylko na Netflixie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry
Jeśli Aquaman Cię wynudził to Marry Poppins dobije:)
Oczywiście żartuję, ja również jestem już zmęczony tymi superbohaterami, aquamana zobaczę w 4k bo pewnie wizualnie będzie bomba.

Heniu, bo to jest kwestia, że dla Ciebie tego typu filmy już nie mają wartości... Druga kwestia to fakt co kto lubi, kilku moich znajomych było (wszyscy po 40 stce) i generalnie dobrze się bawili, choć zachwyceni nie byli.

Może to znak, że się starzeję ;)
Dla mnie największym problemem ostatnich filmów od Marvela czy DC jest ich przewidywalność, częstotliwość ich wydawania.
Teraz filmy, o prawie identycznej fabule serwują nam kilka razy w roku, przez co stają się one po prostu nudne.
Zmieniają bohaterów, scenerie, a w sumie to wciąż to samo trochę inaczej podane.

A co do Marry Poppins, to nie zawiodłem się ;)
Nie jestem fanem tego typu produkcji, ale od czasu, do czasu można pozwolić sobie i na musical i ten trzymał przyzwoity poziom, dobrze zrealizowany, dobrze zagrany.
Od strony wizualnej również solidnie zrobiony, córka szczęśliwa, to czego więcej oczekiwać ;)



Pisałem o poprzedniku "Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie", rewelacja - bynajmniej chodzi tu o pokazanie "problemu" i pomysł.
Świetne ; )
Jest też podobno hiszpańska wersja, też niestety 1:1.
Ten obejrzałem głównie z ciekawości i mimo, że włoski już kiedyś oglądałem i fabułę doskonale znałem, to przy francuskim bawiłem się równie dobrze.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
W drodze powrotnej zaliczę sobie termy w Szaflarach, to się trochę zrelaksuję [emoji3]
A jutro narty na Gubałówce, jak dam radę...

A dziś wiadomo, koncert. Grają całe popołudnie, przez okno słyszę próby.

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szczęśliwego Nowego Roku i kozackich filmów :D
Także czekajcie na superbohateróóów (ten Once Upon a Time in Hollywood na pewno nie będzie ciekawy) :grin::mrgreen:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ma ktos chromecast ultra i moze potwierdzic czy odtwarza Atmosa z netflixa?

Netflix wrzucil film Bright w atmosie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie zauważyłem problemów z wodą.
Gazety o czymś muszą pisać...
Może i gdzieś tam spadło komuś ciśnienie a oni już, że w całym Zakopanem....

Wiesz jak to jest pismaki muszą coś pisać... my w 4 pary reż nie mieliśmy i nie mamy problemu z wodą. Jutro wracamy do Wawy i może od razu zaliczymy " człowieka kochającego oceany" 😃
 
Do góry