Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja obejrzałem jednego dnia cały sezon ;)

Ściągają mi się jakieś 3 podrasowane Avatary.
Zobaczymy,jaka będzie różnica w porównaniu do BD ;-)

Słyszałeś jak Kuba rapuje? Frycz w tym serialu to mistrz świata, nie zagrał sztywniutko:D

Co to za avatary i dlaczego nie mam linka na priv?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida co Ty spać nie możesz po nocach ? :smile:

Przecież w nocy jest najciekawiej :D

Słyszałeś jak Kuba rapuje?
Czytałem nawet komentarze pod teledyskiem ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=rhg7Vy5QOYY

Frycz w tym serialu to mistrz świata, nie zagrał sztywniutko:D
Zaliczyłem mu rolę :D

Co to za avatary i dlaczego nie mam linka na priv?

"DCPRip UHD" i 2x VISIONPLUSHDR UHD.
Jak zasiądę przed telewizorem,to posprawdzam co to warte... ;-)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Aquaman zaliczony, film ogląda się jak piękna nowoczesna baśń a nie film. Mnie osobiście się bardzo podobał zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku ponieważ Lubie te klimaty. Efekty specjalne robią Wow... :) Seans: Multikino dźwięk Dolby Atmos. Obowiązkowy na blu ray a tym bardziej na UHD bo będzie masa efektów którym trzeba się jeszcze raz przyjrzeć.. :)
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
Aquaman zaliczony, film ogląda się jak piękna nowoczesna baśń a nie film. Mnie osobiście się bardzo podobał zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku ponieważ Lubie te klimaty. Efekty specjalne robią Wow... :) Seans: Multikino dźwięk Dolby Atmos. Obowiązkowy na blu ray a tym bardziej na UHD bo będzie masa efektów którym trzeba się jeszcze raz przyjrzeć.. :)
Właśnie wyszedłem z seansu w Multikinie. Byłem na tym Aquaman.
Taka bajka dla dzieci ale efekty świetne i ogólnie fajnie się ogląda.
Dużo dużo basu.
Trzebaby kiedyś na swoim sprzęcie obejrzeć.

Ale powiem, że ostrość obrazu ani kontrast, to d.....py nie urywają.
Ładniejszy mam obraz w domu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aquaman zaliczony, film ogląda się jak piękna nowoczesna baśń a nie film. Mnie osobiście się bardzo podobał zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku ponieważ Lubie te klimaty. Efekty specjalne robią Wow... :) Seans: Multikino dźwięk Dolby Atmos. Obowiązkowy na blu ray a tym bardziej na UHD bo będzie masa efektów którym trzeba się jeszcze raz przyjrzeć.. :)

Widziałem recenzję Armaniga i też Mu się podobał :grin:
[youtube]vADp2VXSNR8&[/youtube]

Obowiązkowy na blu ray a tym bardziej na UHD bo będzie masa efektów którym trzeba się jeszcze raz przyjrzeć.. :smile:

No to obadamy ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Właśnie wyszedłem z seansu w Multikinie. Byłem na tym Aquaman.
Taka bajka dla dzieci ale efekty świetne i ogólnie fajnie się ogląda.
Dużo dużo basu.
Trzebaby kiedyś na swoim sprzęcie obejrzeć.

Ale powiem, że ostrość obrazu ani kontrast, to d.....py nie urywają.
Ładniejszy mam obraz w domu.
Dokładnie nie ma co porównywać obrazu I dźwięku do tego co ma się w domu bo bym do kina w cale nie chodzi. ..:D Te parametry ocenimy dokładnie w domu jak film wyjdzie na płycie ..;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Aquaman zaliczony, film ogląda się jak piękna nowoczesna baśń a nie film. Mnie osobiście się bardzo podobał zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku ponieważ Lubie te klimaty. Efekty specjalne robią Wow... :) Seans: Multikino dźwięk Dolby Atmos. Obowiązkowy na blu ray a tym bardziej na UHD bo będzie masa efektów którym trzeba się jeszcze raz przyjrzeć.. :)

Jestem już po i w sumie zgadzam się z tym co napisałeś, my oglądaliśmy w IMAX i naprawdę obraz robił wrażenie, a i pod względem dźwiękowym nie było źle... nadal twierdzę, że Marvele są lepsze ale i ten film oglądało mi się spoko i na pewno kupię na BR. Choć myślę, że najwięcej radości z tego filmu będą miały dzieciaki :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Otóż to.
Kicz i tyle, nawet w Bolku i Lolku fabuła bardziej trzyma się kupy.

Heniu zgadza się fabuła leży w tym filmie, ale to żadna nowość w filmach tego typu, tylko nie zmienia to faktu, że może film w pewnych aspektach się podobać... :) tak jak inne DC czy też Marvele.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odświeżyłem "Wojne Swiatów" z Tomciem.
Lata filmu nie widziałem, pomijając wałkowany początek (jako demo), ale tu wiadomo, dlaczego i po co. Kto słyszał na sprzęcie wie o co chodzi.

Sam w sobie film daje radę, szczególnie na tle tych cukierkowy gniotów.
Obcy wciągają, mielą i wypluwają, krew bryzga na lewo i prawo.
Mimo, że to Spielberg (czyli z natury soft), to i tak o niebo bardziej dosadny jak te truchła z Marvela.
Widać na tle tej pozycji, jak wszystko zeszło na psy.

Natomiast co mnie urzekło, to audio! Wymiata, dosłownie.
Nie trzeba Atmosa, DTS-X'a, wystarczy dobre przyzwoite żródło, a takim niewątpliwie jest Wojna Światów.
Obejrzałem chyba wszystkie, a na pewno większość Atmosowych pozycji i tutaj nie jedną zawstydziłaby Wojna Światów.
 
Do góry