Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Drunk

New member
Bez reklam
A wiesz, że ten problem występuje tylko wtedy, gdy z głupim wchodzisz w dialog? Jak się człowiek otacza madrymi ludzmi, problemu nie ma :)/
Zgadzam się z tym twierdzeniem dlatego napisałem EoT i nie ciągnę dyskusji z w/w przyczyn :)

Wracając do filmów i Gladiatora 2. Ja po prostu jestem pełen obaw, bo mój ulubiony reżyser kręci teraz rzeczy przeraźliwie przeciętne. Gladiatora kocham. Sequel? Trzymam kciuki, ale... podaj mi argumenty za tym, ze nie bedzie to film na poziomie Exodusu :/

Zależy czy reżyser ma zamiar wykorzystać wyłącznie markę "gladiator" w sposób marketingowy, czy rzeczywiście stworzyć coś na miarę pierwowzoru, a to się okaże i również trzymam kciuki.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy było, ale właśnie skończyłem Summer of 84 https://m.filmweb.pl/film/Lato+84-2018-808451. Jak w komentarzach potwierdzam, że fajnie został oddany klimat lat 80. Film co prawda czerpie garściami z Disturbia i od początku można się domyślić kto co i jak, ale ogląda się całkiem przyjemnie. Dodatkowy plus ode mnie za zwrot akcji w końcówce. Nie spodziewałem się takiego zakończenia :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj miałem obejrzeć, ale byla awaria neta na calym osiedlu... wiec nie wiem [emoji14]

Za to obejrzalem JW: Fallen Kingdom 3d. Film mi bardzo podszedl. Do tego AV rewelacja. I najlepsze 3d od daaaaaaawna.

Ja właśnie jestem po seansie - potwierdzam to co napisałeś.. sam film tak jak pisałem po przyjściu z kina nie uważam aby był gorszy, jak dla mnie jest porównywalny do wcześniejszej części, a to co lepiej mi się podobało to muzyka w II cz. jest fajniejsza.. zobaczymy co wymyślą w kolejnej części.. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Predator 2018 zaliczony . Po jedynce już tylko równia pochyła niestety .

Nie mam zwyczaju po trailerach oceniać filmów, ale w tym wypadku to trailerach nie ma co liczyć nawet na w miarę dobre kino... osobiście odkupię od kogoś z drugiej ręki,albo poczekam jak będzie w C+ lub w HBO///

Ps. Drunk jak dla mnie zarówno Terminatora jak i Obcego kolejne części są dużo lepsze od Predatorów..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
[youtube]b7botfVwLJ8[/youtube]

Lolek już czeka w kinie :-D
Fotolia-190989792-Subscription-Monthly-M.jpg
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Witam. Wiem że to starszy film ale polecam. Mój pierwszy rosyjski. SALUT 7 w 4k. Taki radziecki Apollo13. Nie wiem czy nie lepszy niż Grawitacja.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czas mroku - powiem krótko dobry film i świetnie zagrana rola Premiera przez Oldmana - perfekto !!!! Potwierdza, że jest świetnym aktorem..
 
Do góry