Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

JanVid

New member
Film "Bohemian Rhapsody" już od 2.11 w kinach a tu taka posucha w temacie :) ... czas ruszyć 4 litery z kanapy i obejrzeć fabularną historię legendy rocka zespołu Queen.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jeszcze nie widziałem, zostawiam na deser.
Dla fanów geniuszu wokalnego Fredzia, obowiązkowa pozycja.
Mam nadzieję, że jest tam sporo muzyki, a historia jest tylko dodatkiem.
Trailery i opinie, to potwierdzają.

Nie spodziewałem się tego i jakoś przeszedł mi entuzjazm, ale już lecę dalej.
Co do ostatniego odcinka, to gdzieś czytałem, że rozłożył ten serial.
Zobaczymy.

Zaliczone. Nic nadzwyczajnego w ostatnim odcinku.
Bardzo fajny, przyzwoity serial. Nie ciągnie się, skumulowana akcja bez zbędnych farmazonów.
Śmiało oglądać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wyglada raczej jakby juz ja dogonil.
Bo to było kręcone na jednym ujęciu :wink:
Tymczasem "Widows".
To teraz jeszcze 5x COASTER.
Chyba się wyrobisz do południa ? :D
Eee, dawno widziałem już, nie pamiętam, ale chyba dobry ;)
A rzeczywiście,teraz mi się przypomniało,że wspominałeś coś o CDA :grin:

[youtube]FL8WS8v15ow[/youtube]

Edit :
Jest i Rambo (I-III) oraz Stranger Things - Sezon 2.
Ale wysyp :wink:
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
No widzisz nie spie.
A'propos Widows. Otwarcie filmu i jednoczesnien prezentacja the Crew zajebiste. Reszta bez niespodzianek. Blogoslawini ci, co nie znaja pierwowzoru.
 

JanVid

New member
...Mam nadzieję, że jest tam sporo muzyki, a historia jest tylko dodatkiem. ...

W "Bohemian Rhapsody" muzyki jest bardzo dużo, a na dodatek i to jaaaaaakiej !!! ... a po końcowych bitach to aż nie chce się wychodzić nawet z kina. Film na tle produkcji "popular classe" dla suwerena to po prostu "WISIENKA NA TORCIE" po mimo tego, że pojawiają się częściowo niezgodności faktograficzne (takie występują zarzuty w sieci od "znawców tematu" :)), ale to jest jednak film fabularny a nie fabularyzowany dokument i jego rolą jest zupełnie co innego niż dokumentacja wydarzeń tu raczej chodzi o emocje. Film kapitalnie przenosi widza w atmosferę lat 70-80 ubiegłego wieku a muzyka wprost odciska piętno ..... jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM. Wszystkim gorąco polecam .To jest po prostu WYDARZENIE !!! :eek:k:
PS.
... nawet moja żona, która nigdy nie była fanką zespołu Queen ("..bo za głośno grają..") to chyba (tak sądzę) od wczoraj nią została :) )))
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Deadpola 2, pod względem technicznym wszystko jest jak należy obraz i dźwięk każdy będzie zadowolony, a nie jak to ma miejsce w Avengersach2/3 – mam na myśli dźwięk. Sam film mam podobne odczucia jak i w przypadku I cz. to znaczy jest to zupełnie inny Marvel od reszty filmów z tej wytwórni. Sama czołówka przypomina Bonda, oczywiście z przymrużeniem oka, ale na pewno może się skojarzyć oglądającemu „ gościa latającego w czerwonym stroju”.
Osobiście moje zdanie jest takie, że na pewno nie jest to gorsza część od poprzedniej, ale czy lepsza i o ile trudno jest mi powiedzieć. Momentami tak jak wiele osób pisało w sieci jest durny, ale w tym wszystkim jest coś co powoduje, że człowiek ma bardziej uśmiech na twarzy niż to go wnerwia. Co jest oczywiście dla mnie pozytywnym aspektem w tym filmie. Ale pomimo wszystkich zalet jak i wad w tymi filmie całość trzyma się kupy, a skoro są ludzie, którym takie klimaty odpowiadają i takiego „bohatera” chcą widzieć w kinie to ja nie jestem przeciwny, aby Producenci nakręcili trzecią część „czerwonego ludka” Ale jedno jest pewne każdy kto sięgnie po ten filmie to na pewno troszkę się pośmieje.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dla mnie troche slabszy od I czesci. Taki bardziej "na sile". Szczególnie pierwsza polowa.

A którą wersje ogladales. Kinowa czy Super Duper Cut?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ale w Empiku są obie. Pytanie zatem którą kupiłeś. Ja za 88 zl kupilem w Empiku steelbooka (preorder) i sa 2 plyty. Po jednej na kazda wersje. Edycja SDC jest 15 minut dluzsza.
 
Do góry