Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Kolego - nie mam parcia na ten film, nawet jakby był w 3d to kupiłbym go w wersji 2d... I cz. raz obejrzałem i leży....:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Ridley Scott właśnie zaczął prace nad kontynuacją filmu Gladiator, jednego z najbardziej znanych obrazów w swoim dorobku. Wytwórnia Paramount ma zająć się dystrybucją. Internetowy magazyn Deadline jako pierwszy podał do wiadomości, że Scott nakręci sequel filmu Gladiator i już zaczął pracę nad filmem. Za scenariusz odpowiada Peter Craig (Miasto Złodziei, Igrzyska Śmierci: Kosogłos, Dziedzictwo krwi). Według Deadline produkcja drugiej części Gladiatora miałaby zacząć się już w najbliższym czasie. W międzyczasie, Scott niedługo rozpocznie zdjęcia do serialu sci-fi Raised by Wolves. Tym razem za dystrybucję filmu będzie odpowiadać wytwórnia Paramount, aczkolwiek oryginalnemu dystrybutorowi części pierwszej, Universal Pictures, przysługuje prawo współfinansowania projektu. Fabuła ma skupiać się na Luciusie, bratanku Commodusa (granego w oryginale przez Joaquina Phoenixa), dla którego Maximus (Russell Crowe) stanowił wielką inspirację."

Oby tylko nie spie.....bo I cz. rewelacja. ..
 

Drunk

New member
Bez reklam
"Ridley Scott właśnie zaczął prace nad kontynuacją filmu Gladiator, jednego z najbardziej znanych obrazów w swoim dorobku. Wytwórnia Paramount ma zająć się dystrybucją. Internetowy magazyn Deadline jako pierwszy podał do wiadomości, że Scott nakręci sequel filmu Gladiator i już zaczął pracę nad filmem. Za scenariusz odpowiada Peter Craig (Miasto Złodziei, Igrzyska Śmierci: Kosogłos, Dziedzictwo krwi). Według Deadline produkcja drugiej części Gladiatora miałaby zacząć się już w najbliższym czasie. W międzyczasie, Scott niedługo rozpocznie zdjęcia do serialu sci-fi Raised by Wolves. Tym razem za dystrybucję filmu będzie odpowiadać wytwórnia Paramount, aczkolwiek oryginalnemu dystrybutorowi części pierwszej, Universal Pictures, przysługuje prawo współfinansowania projektu. Fabuła ma skupiać się na Luciusie, bratanku Commodusa (granego w oryginale przez Joaquina Phoenixa), dla którego Maximus (Russell Crowe) stanowił wielką inspirację."

Oby tylko nie spie.....bo I cz. rewelacja. ..
To bardzo dobra wiadomość, po fali wulgarno-prostackich papek wkońcu coś na poziomie będzie można obejrzeć [emoji846]
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Savron

Wyprzedał się (ja zgarnalem w przedsprzedazy za 87,99 zl steelbooka z dwoma wersjami filmu):

https://www.empik.com/deadpool-2-st...478062&tduid=1478247b08cbedc19e0b454d039f22d3

A tu masz wszystkie opcje (aktualnie na Gandalfie za 90 zl):

Deadpool 2 - przegląd ofert i specyfikacja - Filmozercy.com


Lolek
I ile dales za plastik i samą wersję kinową.
Właśnie obejrzałem dodatki, trzeba było na to poświęcić osobny wieczór bo trochę tego było.
Polecam bo można się kilku rzeczy dowiedzieć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To bardzo dobra wiadomość, po fali wulgarno-prostackich papek wkońcu coś na poziomie będzie można obejrzeć [emoji846]

Wiesz z tym poziomem to różnie może być w przypadku takich filmów jak np Gladiator czy Top Gun, bo to świetne filmy i jeśli kręci się kolejne części to niestety istnieje zawsze ta obawa, że niestety jednak może być gorzej. Aczkolwiek chciałbym aby to był chociaż porównywalny poziom kolejnych części do wspomnianych wyżej filmów. A jak będzie to się przekonamy.
Takim dobrym przykładem jest II cz. filmu Dnia niepodległości, gdzie widać było przepaść pomiędzy pierwowzorem... sam fakt, że nie było głównego bohatera, który robił mega robotę w I cz spowodowało, że II cz jest tylko do obejrzenia... nie wspominając, że pod względem audio na BR również du... nie urywa..
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
I tak z gory wiesz, ze bedzie na poziomie?
Tak, wiem z góry(sam dla siebie), że będzie na wyższym poziomie intelektualnym i językowym niż 90% obecnie kręconych filmów, których grupą docelową są afroamerykańskcy raperzy i dilerzy(oczywiście w rozumieniu alegorycznym), oraz że nie będzie stałych elementów amerykańskiej kultury jak kredyt, kariera, rozwód, eksmisja/przeprowadzka, rak, feminizm i homoseksualizm, no i oczywiście biała blondynka obowiązkowo musi być tępą puszczalską ... Podkreślam, że jest to wyłącznie mój punkt widzenia i nie będę się z nikim kłócić czy tak jest czy nie jest.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak, wiem z góry(sam dla siebie), że będzie na wyższym poziomie intelektualnym i językowym niż 90% obecnie kręconych filmów, których grupą docelową są afroamerykańskcy raperzy i dilerzy(oczywiście w rozumieniu alegorycznym), oraz że nie będzie stałych elementów amerykańskiej kultury jak kredyt, kariera, rozwód, eksmisja/przeprowadzka, rak, feminizm i homoseksualizm, no i oczywiście biała blondynka obowiązkowo musi być tępą puszczalską ... Podkreślam, że jest to wyłącznie mój punkt widzenia i nie będę się z nikim kłócić czy tak jest czy nie jest.

Jesli tak definiujesz "poziom intelektualny" to...

Po pierwsze, zgodnie z Twoja definicją na wysokim poziomie beda wszystkie filmy o starozytnosci, sredniowieczu itp.

Po drugie, elementy ktore wymieniles sa tak samo zakorzenione w kulturze amerykanskiej jak europejskiej czy np. azjatyckiej.

Po trzecie, z ta blondynka.... really? Co Ty oglądasz? Wiesz, ze jest wiecej filmow na swiecie, niz te kilkadziesiąt o ktorych sie pisze/mowi?

Lecisz stereotypami i uproszczeniami, ze az strach sie bac ;)

Edit:
Poza tym skoro biala blondynka nie moze byc tepa i puszczalska, a jednoczesnie nie moze byc madra (napisales ze drazni Cie feminizm) to jaka ma byc? Nijaka?
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Napisałem jak ja to widzę i każdy niech ma swoje własne zdanie, nie widzę w tym problemu. Co do kultury to nie jest tajemnicą że po llWS nastąpiła sukcesywna amerykanizacja świata(czyt. Odmóżdżanie). Z mojej strony EoT, bo to nie temat na takie dyskusje, a czasy takie niestety że głupiemu trzeba mówić że jest mądry, żeby było poprawnie politycznie, więc każda owieczka niech sobie beczy jak jej się podoba [emoji846]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za to dzisiaj wieczorem w C+ na pewno film wielu podejdzie :) Czas mroku, liczę na dobre kino i Prezydenta USA zagranego przez jednego z moich ulubionych aktorów - G. Oldmana.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
...czasy takie niestety że głupiemu trzeba mówić że jest mądry, żeby było poprawnie politycznie...

A wiesz, że ten problem występuje tylko wtedy, gdy z głupim wchodzisz w dialog? Jak się człowiek otacza madrymi ludzmi, problemu nie ma :)

Wracając do filmów i Gladiatora 2. Ja po prostu jestem pełen obaw, bo mój ulubiony reżyser kręci teraz rzeczy przeraźliwie przeciętne. Gladiatora kocham. Sequel? Trzymam kciuki, ale... podaj mi argumenty za tym, ze nie bedzie to film na poziomie Exodusu :/
 
Do góry