Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Piramida będziesz oglądał film Najlepszy? W C+ dużo dobrego mówili o tej produkcji... a odtwórca głównej nawet przygotowywał się do zagrania sportowca..


A ten film oglądałeś ?

Piękna i Bestia (2017) - Filmweb
Bardzo dobry - w swoim gatunku. Do tego extra 3d.

Jak ktoś porównuje do filmów dla dorosłych to się nie spodoba. Jako kino familijne super.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

venomas200

New member
Bez reklam
Skończyłem 2 sezon Stranger Things i powiem tak ten serial to jest jednak petarda. Mam świadomość tego że to serial raczej dla fanów gatunku. Ale co ja mogę za to że jestem fanem gatunku. 2 sezon trzyma poziom i tyle.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

bokciu

Banned
A ja jak zwykle na samym końcu.Ale w tym tygodniu dokończę :wink:

Jeśli już jesteśmy przy temacie seriali, swojego czasu pytałeś o Punishera. Jestem w połowie
i póki co trzyma poziom na tyle, że chce się dalej oglądać.
Powinieneś również zainteresować się Mr. Mercedesem, bo to bardzo dobra pozycja.;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeśli już jesteśmy przy temacie seriali, swojego czasu pytałeś o Punishera. Jestem w połowie
i póki co trzyma poziom na tyle, że chce się dalej oglądać.
Powinieneś również zainteresować się Mr. Mercedesem, bo to bardzo dobra pozycja.:wink:
"Powinienem" zająć się lepszymi (?) serialami :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem nową Annabelle i jak dla mnie pitu, pitu słały muszki będzie wiosna. Albo ja już jestem hardcorem, albo tej pozycji bliżej komedii. Mimo wszystko - co oczywiste, są osoby które wyjątkowo się boją podczas i takich smutów, przekonałem się o tym osobiście (nie oglądałem sam).

Piszę z fona, także nie rozwijam tematu, zresztą i tak jałowa dyskusja.
:)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Mowisz pitu pitu ?

Bylem na tym w kinie i wyszedlem po seansie ,majac to samo wrazenie

Warunki niestety byly slabe by moc skupic sie tylko na filmie , wylapac jego smaczki jezeli w ogole takie byly

Czekam na wydanie blu by zweryfikowac to czego juz doswiadczylem , choc wstepnie ... , jest tak jak mowisz .
 
Ostatnia edycja:
Do góry