Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie to taki Spajdercieć horrorów.
Z podobnego gatunku widziałem o wiele lepsze.

Przypomniał mi się horror który oglądałem lata temu (pisałem już o nim na forum kiedyś), akcja miała miejsce gdzieś w jaskiniach. Nie wiem jak teraz, ale swoje czasu było grubo.
Tytułu nie pomnę.

Z tych które mnie ewidentnie ruszył, aczkolwiek horrorem nie był, pamiętam też pozycje w której para pojechała na piknik do lasu, a tam zainteresowaly się nimi małolaty.
Przeżyłem ten film, a końcówka już pozamiatala.
Moze ktoś przypomni tytuł.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dla mnie to taki Spajdercieć horrorów.
Z podobnego gatunku widziałem o wiele lepsze.

Przypomniał mi się horror który oglądałem lata temu (pisałem już o nim na forum kiedyś), akcja miała miejsce gdzieś w jaskiniach. Nie wiem jak teraz, ale swoje czasu było grubo.
Tytułu nie pomnę.

Z tych które mnie ewidentnie ruszył, aczkolwiek horrorem nie był, pamiętam też pozycje w której para pojechała na piknik do lasu, a tam zainteresowaly się nimi małolaty.
Przeżyłem ten film, a końcówka już pozamiatala.
Moze ktoś przypomni tytuł.
Eden Lake.
http://imdb.com/title/tt1020530/
Mnie tez sie ten film podobal, dlatego pamietam.
Poza tym Fassy i Jacko, trzeba by kiedys odswierzyc.

Mowisz pitu pitu ?

Bylem na tym w kinie i wyszedlem po seansie ,majac to samo wrazenie
Warunki niestety byly slabe by moc skupic sie tylko na filmie , wylapac jego smaczki jezeli w ogole takie byly
Czekam na wydanie blu by zweryfikowac to czego juz doswiadczylem , choc wstepnie ... , jest tak jak mowisz .
A jak napisalem ze dobranocka a nie horror, to gryzles po kostkach.
Co z tego ze ladnie zrobiona, jak fear factor 3/10.
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
trochę zapóźno :D ale dziś na ale kino+ Peaky Blinders 4 sezon 2 pierwsze odcinki... szybko tydzień po premierze w uk :cool:
 

pantomima

Banned
Eden Lake.
Eden Lake (2008) - IMDb
Mnie tez sie ten film podobal, dlatego pamietam.
Poza tym Fassy i Jacko, trzeba by kiedys odswierzyc.


A jak napisalem ze dobranocka a nie horror, to gryzles po kostkach.
Co z tego ze ladnie zrobiona, jak fear factor 3/10.


A no wlasnie to , ze ladnie zrobiona ;)

Wole takie bajki niz te, na ktore obecnie wszyscy do kin leca :)

Dzis na jednej z takich bajek byl taki tam jeden madrala :D, ale juz komara wali i szepnie o tej bajce slow kilka pewnie jutro ;)


Buba , Ty to chyba jakis dobry wujek Piramidy jestes , ze tak pieszczotliwie sie o Tobie wyraza ? :D
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Dziś poszedł film Dark Tower. I absolutnie nie rozumiem skąd taką kiepska ocena tego filmu. Pozycja na 8 to nie jest ale 5.2 to zdecydowanie za mało. Mi się podobał i 6.9 to jak na moje adekwatna ocena

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Dziś poszedł film Dark Tower. I absolutnie nie rozumiem skąd taką kiepska ocena tego filmu. Pozycja na 8 to nie jest ale 5.2 to zdecydowanie za mało. Mi się podobał i 6.9 to jak na moje adekwatna ocena

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Jezeli chodzi o ekranizacje powiesci Kinga , to jest to scisla czolowka, wrecz absolutna jedynka posrod najbardziej spieprzonych powiesci tego pisarza .



Przykladowo Zielona Mila / Skazani na Shawshank - wedlug mnie wybitne filmidla a to i tak nawet nie polowa tego co oddaje ksiazka . Poprostu nie da sie w dwoch godzinach zglebic tyle szczegolow , watkow i calej reszty .
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja też nie jestem fanem szynpansika.
Ale co zrobić. Obejrzyj Warrior, o Piotrowskim a później to. Totalne zderzenie kultur.
 
Do góry