Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
To akurat wiem , ale w zaden sposob nie wplywa to na poziom jednego jak i drugiego .

Fajny pokaz ? Fajny pokaz to zobaczysz jak kiedys przypadkiem wpadniesz na mnie :p
 

venomas200

New member
Bez reklam
Jezeli chodzi o ekranizacje powiesci Kinga , to jest to scisla czolowka, wrecz absolutna jedynka posrod najbardziej spieprzonych powiesci tego pisarza .



Przykladowo Zielona Mila / Skazani na Shawshank - wedlug mnie wybitne filmidla a to i tak nawet nie polowa tego co oddaje ksiazka . Poprostu nie da sie w dwoch godzinach zglebic tyle szczegolow , watkow i calej reszty .
Patrzac na inne ekranizacje ksiazki to fakt ale postrsegajac tylko w kategorii filmu to zle nie jest

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka
 

bokciu

Banned
Dziś poszedł film Dark Tower. I absolutnie nie rozumiem skąd taką kiepska ocena tego filmu. Pozycja na 8 to nie jest ale 5.2 to zdecydowanie za mało. Mi się podobał i 6.9 to jak na moje adekwatna ocena

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się. Nie patrzę na ten film przez pryzmat książki, gdyż Kinga nie czytuję, ale na samą produkcję jako taką, nie będącą jakąkolwiek adaptacją. Tak więc średnio mnie interesuje jak film wypada na tle powieści, ponieważ nie mam się jak odnieść. Dla mnie film niezły i tyle.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co lubią SW


..."Coś nie ma ostatnio szczęścia saga Gwiezdnych Wojen. Najpierw sporo perturbacji w realizacji filmu o Hanie Solo, a tym razem Colin Trevorrow żegna się z reżyserowaniem nadchodzącej, dziewiątej części popularnej serii sci-fi. Wczoraj wytwórnia Disney opublikowała krótką notkę prasową, która informuje o tym, że Lucasfilm i Colin Trevorrow postanowili za porozumień stron zrezygnować ze współpracy nad Star Wars: Episode IX. Disney jako powód podaje kreatywną różnicę pomiędzy studiem a reżyserem. Trevorrow został wybrany w sierpniu 2015 po tym jak jego Jurassic World zarobił 1,6 mld USD w światowym box office. Dla amerykańskiego filmowca projekt ten nie był po prostu „pracą”, lecz czymś niesamowicie wyjątkowym a zarazem wyjątkowym. Był przy tym pełen entuzjazmu względem kręconego przez niego filmu. Informatorzy szanowanego magazynu filmowego Variety wskazują na to, że nie było do końca porozumienia pomiędzy przedstawicielami studia a Trevorrowem. W końcu Gwiezdne Wojny to gigantyczne przedsięwzięcie, a model kina autorskiego skończył się 40 lat temu – o ironio – właśnie „dzięki” Nowej Nadziei George’a Lucasa. Od tamtego czasu to studio – nie reżyser – ma decydujący głos w sprawach kreatywnych. Epizod IX ma ukazać się 24 maja 2019, a początek głównej fazy produkcji był zaplanowany na początek 2018. W zeszłym miesiącu zaangażowano Jacka Thorne’a, aby nadał scenariuszowi ostatecznego szlifu. W tamtym momencie Trevorrow nadal był zatrudniony jako reżyser. Disney nie podał jeszcze, kto go zastąpi. W przeciągu niecałego roku zadebiutują dwa kolejne obrazy z uniwersum Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi, 15 grudnia tego roku, a także nadal niezatytułowany film o Hanie Solo (25 maja 2018). "
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To w takim razie coś mnie ominęło ... w takim razie dla fanów SW :eek:k: ale chciałem dobrze... ale może ktoś nie usłyszał..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida to juz zapomnial. :)
Trzeba było mi nie przypominać.
Teraz będzie chciał na gwiazdke Lego - Skellig Michael. I weź mi teraz wytłumacz, że to jest dopiero od 7 lat wzwyż. ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry