Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Przyjmij że Koledze nie podszedł :- ) ale Tobie może podobać się ..:)


Buba nie mowi o tym , ze mu nie podszedl ,a o tym ze film jest zwyczajnie slaby, z czym sie nie zgadzam .

To klasyczny horror , bardzo dobrze zrobiony od strony techniczniej jak i fabularnej , a to wlasnie dobra fabula akurat w tym gadunku odpowiada za budowanie tak porzadanego napiecia , ktorego w tej pozycji nie brakuje .

Jak sie obejrzy troszke wiecej horrorow , to wtedy ma sie jakies rozeznanie i w ocenie wlasnej lepiej to wszystko sie uklada .

Buba nie lubi horrorow, nie ogladal ich za duzo , nie ma punktow odniesienia za wiele ,wiec taka a nie inna opinia ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A bo to pierwszy raz w tym temacie się zgadzamy lub tez nie jeśli chodzi o danym film ;-) każdy inaczej postrzega film ..ważne że Tobie się podoba..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A oglądał ktoś wersję,gdzie Annabelle wpadła w oko Chucky'emu ? :D:mrgreen:

f74361b0d3b319e0a5ea66306c8c37fc25ba817b678c1a95239314f61550c6a4.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam nadzieję, że to będzie coś. Dodatkowo Dziędziel w obsadzie, brawo.
Brakuje mi tam jeszcze kilku ze starej gwardii, szczególnie Lindy, ale zobaczymy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pantomima podpowiada mi nieśmiale na "priv",żeby jeszcze wrzucić "Ach śpij kochanie" :D
Pisze także,że zrozumiał,że horrory to nie wszystko :mrgreen:
[youtube]Qf5cxPBwKoI[/youtube]
 

pantomima

Banned
Nie sciemniaj ;)

Zaskocze Cie - ten film z linku z przyjemnoscia obejrze !

Ostatnio chyba zaczynam sie przekonywac do polskich produkcji , bo calkiem niedawno obejrzalem "Jestem mordercą" i przyznam , ze bylem pozytywnie zaskoczony ;)

Bardzo dobra produkcja !
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będzie trochę Netflixowo ;)

Retro kolekcjonerka Stranger Things :
[youtube]YlyswZb3XQQ[/youtube]

Nowa zajawka Bright :
[youtube]VqzK1kbx0NA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry