Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ps4 dziadyga (piramida) kupil i go nie ma..

A sprobuj my pada zabrac, raz mu schowali i....

[youtube]WqSFR5LzFi8[/youtube]
 

venomas200

New member
Bez reklam
Wataha wystartowała. Powiem szczerze pierwszy sezon i pierwszym odcinku mówię jest bomba i choj. Potem jednak akcja zwolniła strasznie by na koniec znów nabrać rozpędu. 2 sezon i bardzo dobry początek.


Tak dla przypomnienia skąd ta bomba
https://youtu.be/43oPUJgocXM

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I ja obejrzałem nowe Małpy ;)
Z pewnością na pochwałę zasługuje praca operatora kamery - opanowany gościu,bez ADHD :D
Wykonanie postaci małpek także na wysokim poziomie,chociaż z drugiej strony takie CGI w 2017r. nie wywołuje już u mnie efektu WOW.
A sama historia ? Czułem trochę,jakby scenarzyści nie mieli za bardzo pomysłu na tę część ;)
Sam obraz nawet niezły.
Dźwięk miał kilka możliwych momentów,ale z kapci mnie nie wyrwał ( DTS HD Master Audio 7.1 4780 kbps).
Generalnie film nie był taki zły... jednak jak dla mnie,najsłabszy z trylogii ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
The Dark Tower BD - DTS-HD Master Audio 2290 kbps 5.1
Następny "kozak" ;-)

Na UHD - Dolby Atmos 7.1 i Dolby Vision + HDR10
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jak oberzysz DT i spajderciaka to napisz jak jest z audio..czy faktycznie tak źle jak liczby mówią.. mam na myśli DT... spajderciaki do tej pory były ok pod tym względem. ..A jak DT będzie lipa pod względem audio to nie wiem czy nie poczekam do promocji... w końcu dziady niech zaczną szanować ludzi którzy kupują oryginalne filmy na które wydają niezłe pieniądze !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry