Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Jaka ciotke? Przeciez to jego siostra.
Poza tym, to taka rodzinna tradycje. ;)

Siostra ojca to raczej ciotka nie siostra :) Ale Targaryenie rzeczywiście nie "brudzili" krwi obcymi i często hajtali się wśród rodziny - nie mylić z Lannisterami (Cercei i Jaime raczej kryli się ze swoim związkiem).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Wonder Woman"

Wersja z Itunes (video 4537 kb/s, audio 384 kb/s)
Dbb7ku0b.png


Wersja z Amazona (video 8726 kb/s, audio 640 kb/s)
GsRNHwsJ.png


Za niedługo będzie lepsza ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Siostra ojca to raczej ciotka nie siostra :) Ale Targaryenie rzeczywiście nie "brudzili" krwi obcymi i często hajtali się wśród rodziny - nie mylić z Lannisterami (Cercei i Jaime raczej kryli się ze swoim związkiem).
Faktycznie ciotka. Myslalem ze Rhaegar byl ojcem Denny a jedynym bratem Visarys, ale faktycznie macie racje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida jedno jest pewne WW nie będzie to czyścioch.... a propo GOT to z taką ciotką to i nie grzech :- )

Co zes marudzil. Jeden z lepszych odcinkow. Wszystko na miejscu, wszystko zgodnie z harakterami, nic zaskakujacego, Cersei trzyma fason - madra kobitka trzyma sie swojego.

A tu przeciek z 8 sezoni:

03spoiler_sezonu_8.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jaka ciotke? Przeciez to jego siostra.
Poza tym, to taka rodzinna tradycje. ;)
:blagam::blagam::mrgreen: Nice
Siostra ojca to raczej ciotka nie siostra :) Ale Targaryenie rzeczywiście nie "brudzili" krwi obcymi i często hajtali się wśród rodziny - nie mylić z Lannisterami (Cercei i Jaime raczej kryli się ze swoim związkiem).

Wow! Zazdroszczę Wam. Wy jeszcze pamiętaje cie, kto w tym filmie ciotka, kto siostra i kto kogo je....j:blagam::mrgreen:
Brawo Wy. Ja juz nie pamiętam kto w tym serialu, kogo, za co i dla czego, z jakiego powodu i dla czego tak brutalnie.
Właśnie dla tego nie lubię seriale. Trzeba mieć pamięć jak u Einsteina albo w kolko odpalać płytę, żeby sobie przypomnieć co było długo przed tym.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mi się za jakiś miesiąc zaczyna ;)
Najpierw trochę pohałasuję :D


Za tydzień - Wonder Woman za dwa - Transy,za trzy - Piraci z Karaibów.

Może jeszcze wpadnie Comes at Night i A Ghost Story...
Widziałeś ? ;)

Same slodkosci.

Warto wchodzic w ten temat, bynajmniej polowie forun ustalasz seanse na miesiac w przod. XD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mumii nie oglądałem to nie wiem ale myślę że Tobie Piramida nie podejdzie.. na pozostałych trzech byłem w kinie - ale na BR też wszystkie biorę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mumia to zdecydowanie najgorszy film Cruisa. Szkoda kasy, na prawdę.
Lepiej dać żulowi na ulicy i niech wypije za nasz zdrowie.
Jest cała masa słabych filmów, ale ten wyjątkowo poniżej pasa.
Jak Cruise dalej będzie występował w takich gniotach, to skończy jak Cage.
 
Do góry