Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Wiesz Lolek. Twoja misia ma slabosc do malolatow, choc podobno wtstrzega sie nieletnich. :)
Zaraz Wam tu cos ciekawego wrzuce, tylko znajde foty.

Sie zawieruszylem troche.
Pamietacie?
the-machinist-600x450.jpg


Teraz czas na kolejna transformacje ciala, tym razem w druga strone, bo ma sie wcielic w Dicka Cheneya.

bush_cheney_26.jpg


Powella ma grac Cuba Gooding Jr.
A zgadnijcie kogo bedzie gral Edward Norton. :)
Takze zapowiada sie ciekawa obsada filmu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem Dziedzictwo krwi .... ależ ten Mel G. się postarzał.. ewentualnie drinki tak go doprowadziły.,.. choć jest jeszcze jedna opcja... lata lecą szybko, a ja ciągle pamiętam go sprzed xxx lat..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sie zawieruszylem troche.
Pamietacie?
the-machinist-600x450.jpg


Teraz czas na kolejna transformacje ciala, tym razem w druga strone, bo ma sie wcielic w Dicka Cheneya.

bush_cheney_26.jpg


Powella ma grac Cuba Gooding Jr.
A zgadnijcie kogo bedzie gral Edward Norton. :)
Takze zapowiada sie ciekawa obsada filmu.

Myślałem,że jakieś zdjęcia panienek wrzucisz,no ale co kto lubi :D
A serio,to z chęcią obejrzę ;-)

Nowa edycja Terminator tak ma wyglądać.Wiecej fotek w necie

Terminator-2-Arnie-Glasses.jpg

Również jestem ciekawy odnowionej nowej/nowych wersji,w tym innych kolorków :
https://www.youtube.com/watch?v=zlMwjbBrzmY

Myślę,że za jakieś 3 tygodnie coś tam coś tam... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co oni zrobili z tą Margot, po co?
Jest cała masa marnej urody aktorek, dobrych aktorek. Nie trzeba cudować.
Oszpecanie takiej sikorki na potrzeby filmu zupełnie zbędne.
Nigdy nie byłem zwolennikiem tak drastycznych zabiegów, niech świeci tyłkiem i gra swoim naturalnym "środowiskiem" przy czym cieszy oko.

To samo było z Charlize Theron w filmie Monster.
Świetny film i równie dobra kreacja, ale męczyłem się oglądając taką piękność w "tym stanie".

Po za nielicznymi wyjątkami, jestem przeciwnikiem tak drastycznych ingerencji na potrzeby roli.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sami aktorzy biorą takie role - raz to kwestia kasy (pomio że większość z nich nie narzeka) a dwa to chcą też i pewnie się sprawdzić..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A niech się sprawdzają w innych rolach.
Aż tak bardzo ich nie kocham ;)
Czekam na brzydką,ale dobrze zagraną (w innym stylu) Megan Fox :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewne Lolek. Kto by nie chciał takiej roli w swoim portfolio.
Dodatkowo dochodzi uznanie "akademii", bo bo jak inaczej, wszak to poświęcenie przytyć czy się odchudzić do granic możliwości, a już o takich drobnostkach jak charakteryzacja nie wspomnę.

Ja jednak wolę widzieć aktorów pokroju De Niro, Pacino czy chociażby Leosia w swoim naturalnym wyglądzie i w dobrej roli, bez tych wszystkich cudacznych charakteryzacji, a już oszpecanie sikorek kompletnie do mnie nie trafia.
Wyobrażasz sobie Albe z wydłużonym nosem, odstającymi uszami i policzkami jak u chomika? No właśnie ; )

Edit: A... sorry, zapomniałem, że Ty lubisz Hobbita :D
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek jakiej kasy?
Ty tylko kasa i kasa. Sa inne rzeczy na swiecie. Aktorzy i aktorki chce sie spelnic zawodowo i zostac docenieni i zapamietani w takich wlasnie wyjatkowych rolach. Rola w Monsterze to Oscar. Za kase to sie ewentualnie lamie 2 zeby, czy mietosi cycki innej babki (Atomic Blonde).
Rock nie plakal dla kasy w Snitchu. Trudno tez podejrzewqc, aby M.Wahlberg chcial sie uczyc baletu, albo schudnac tak jak Bale czy McConaughe dla kasy, bo jako najlepiej zarabiajacy hollywoodzki gwiazdor jej nie potrzebuje, az tak bardzo zeby si3 glodzic, a do powaznych rol nie ma i tak warsztatu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry