Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobry film, ale nie przypominam sobie, żeby tam był ten genialny soundtrack z "Drive" którego ktoś użył na YT, a raczej na pewno nie z tego filmu ; ) a i tak nic nie przebije American Psycho ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek jakiej kasy?
Ty tylko kasa i kasa. Sa inne rzeczy na swiecie. Aktorzy i aktorki chce sie spelnic zawodowo i zostac docenieni i zapamietani w takich wlasnie wyjatkowych rolach. Rola w Monsterze to Oscar. Za kase to sie ewentualnie lamie 2 zeby, czy mietosi cycki innej babki (Atomic Blonde).
Rock nie plakal dla kasy w Snitchu. Trudno tez podejrzewqc, aby M.Wahlberg chcial sie uczyc baletu, albo schudnac tak jak Bale czy McConaughe dla kasy, bo jako najlepiej zarabiajacy hollywoodzki gwiazdor jej nie potrzebuje, az tak bardzo zeby si3 glodzic, a do powaznych rol nie ma i tak warsztatu.

Dlatego napisałem, że część z tych aktorów sami chcą się sprawdzić w takiej czy w innej roli.. co nie zmienia faktu, że część aktorów pewne role biorą wyłącznie dla kasy albo w znaczącej mierze z tego powodu.. daleko nie trzeba szukać bo choćby głośno w ostatnim czasie jest o najnowszym Bondzie.. i Danielu C., który tak ma dość już grania Agenta 007, nie wiem czy pamiętasz ale po ostatnim Bondzie publicznie powiedział, że prędzej się pokroi jak zagra w kolejnym odsłonie tego filmu.. Pisało nas wielu że jeszcze rożnie może być .. a tym bardziej że Producentka i tym samym właścicielka praw do tego filmu ubóstwia tego aktora i nikogo innego sobie nie wyobraża..Koniec końców Daniel dał się przekonać pomimo, że ma serdecznie dość ganiania, skakania i chodzenia na siłkę itp... ale za taką kasę jednak chyba da radę.. a też inaczej by patrzył na świat gdyby inne jego jego filmy radziły sobie lepiej, a jest jak jest. Filmy z jego udziałem które zarobiły najwięcej to nie inne jak właśnie Bondy..
A przykładów jest więcej gdzie pieniądze dla aktora grały pierwsze skrzypce..

Armanig dla mnie Alba mogłaby i grać Elfkę ale nie dlatego, że lubię te klimaty - tylko dlatego, że jej buzia jest tak sympatyczna :) pomimo 36 lat, że i w takiej roli byłoby miło mi ją oglądać.. choć niewątpliwie wolę ją np. w takich filmach jak Błękitna głębia :- )

Natomiast jeśli chodzi o Margot i o to konkretne zdjęcie ,, to wygląda tak jak wygląda ale tak jak pisałem wierzę w to że chciała się w takiej roli sprawdzić.. jedno jest pewne na pewno w roli (Królowej Elżbiety) pewni ludzie szybciej ją zauważą.. niż w roli jaką zagrała w Legionie samobójców
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, zlituj się, Alba elfkę? Profanacja.
Ja rozumiem, że jedna czy druga chce błysnąć, ale ja jako widz wolę te dary Boże ; ) oglądać w filmach lekkich i przyjemnych.
Niebiańska plaża jest tu doskonałym przykładem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, zlituj się, Alba elfkę? Profanacja.
Ja rozumiem, że jedna czy druga chce błysnąć, ale ja jako widz wolę te dary Boże ; ) oglądać w filmach lekkich i przyjemnych.
Niebiańska plaża jest tu doskonałym przykładem.

Myślę że każdy z nas woli :- ) ale raz na jakiś czas pewnie się zdziwimy..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dlatego napisałem, że część z tych aktorów sami chcą się sprawdzić w takiej czy w innej roli.. co nie zmienia faktu, że część aktorów pewne role biorą wyłącznie dla kasy albo w znaczącej mierze z tego powodu.. daleko nie trzeba szukać bo choćby głośno w ostatnim czasie jest o najnowszym Bondzie.. i Danielu C., który tak ma dość już grania Agenta 007, nie wiem czy pamiętasz ale po ostatnim Bondzie publicznie powiedział, że prędzej się pokroi jak zagra w kolejnym odsłonie tego filmu.. Pisało nas wielu że jeszcze rożnie może być .. a tym bardziej że Producentka i tym samym właścicielka praw do tego filmu ubóstwia tego aktora i nikogo innego sobie nie wyobraża..Koniec końców Daniel dał się przekonać pomimo, że ma serdecznie dość ganiania, skakania i chodzenia na siłkę itp... ale za taką kasę jednak chyba da radę.. a też inaczej by patrzył na świat gdyby inne jego jego filmy radziły sobie lepiej, a jest jak jest. Filmy z jego udziałem które zarobiły najwięcej to nie inne jak właśnie Bondy..
A przykładów jest więcej gdzie pieniądze dla aktora grały pierwsze skrzypce..

Lolek.
Ja nie mialem watpliwosci, ze D.Craig tylko tak gada, a jesli nawet ma dosc to i tak sie sie skusi. Wszyscy artysci to prostytutki Pamietam jak pare lat temu E.McGregor wyrazal zal odnosnie swojej roli Obi Wan Kenobiego. Teraz, kiedy ma juz swoje lata na karku, bardzo chetnie zagralby w spinoffie SW, Ba, chetnie widzialby trylogie o OBWK.
Jak rozumiesz okreslenie "Bend Over", to pewnie znasz tez moj graficzny komentarz, z HDTVP (ktory przygotowany na ekranie o podwyzszonej rozdzielczosci, niestety rozjechal sie, a pospieszna powtorka tez nie wyszla) do newsa i calej sytiuacji.
W biznesie filmowym nie jest juz tak, jak za czasow Marlona Brando i wszycy gwiazdorzy machaja ogonkami, jak im PR-owcy zagraja. Lazenby pokazal, ze ma to wszystko w dupie i choc nie byl aktorem, zyskal dzieki temu punktow reputacji. Nieustajaco polecam jego historie opowiedziana w filmie "Becoming Bond"
Jednak kasa i chec za wszelka cene bycia na ekranie w najlepszych produkcjach, to nie wszystko i aktorzy robie tez rzeczy dla sztuki czy chalengowania samych siebie.
BTW Wczoraj widzialem Craiga w Logan Lucky. Staruszek juz z niego, ale milo sie oglada, Mrs Bond jednak trzyma sie lepiej - widzialem ja ostatnio w My Cousin Rachel. Mam do niej slabosc, bez wzgledu na wiek.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co mówisz że dalej da radę grać Bonda?? :- ) ja odnoszę wrażenie że On już naprawdę ma dość latania jako Agent 007 :- ) ale zobaczymy..

Ja szykuję się do ostatniego odcinka w sezonie 7-ym GOT :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jakoś za prosto to zrobili... ale zobaczymy trzeba zobaczyć 8 sezon i wtedy jako całość ocenić.. taki mieli pomysł widać widzieli w tym sens..
 
Do góry