Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Drunk

New member
Bez reklam
O dziwo Artura chwali wiele osób a byłem przekonany że lipa straszna będzie... więc z tego wszystkiego i ja sobie kupie ten film.. bo aż sam jestem ciekaw.. jak to wyszło takie połączenie jak jest w tym filmie..
Ogladałem chyba wszystkie odsłony tej opowieści, a najnowszą wyłączyłem po 15min, bo szkoda mi było czasu na taki shit [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia gustu - ale czytając opinie i recenzje w necie w większości wypadków ludzie chwalą w mniejszym lub w większym stopniu.. Co nie oznacza że wszystkim taki sposób opowieści podchodzi..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jak spoilujemy , to na maxa.

[youtube]GlBrEl84Poc[/youtube]
[youtube]PXFZlezHPWM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skończyłem czwarty sezon "Orange is new black". Im dalej tym lepiej, bardzo fajnie ogląda się ten serial.

Ja zatrzymałem się gdzieś w połowie drugiego.
Przyjemnie się ogląda, ale to taka typowa telenowela.
Na razie robię przerwę, ale myślę, że wróce.

Ps.
Na TTV HD - Damy i wieśniaczki, Ola Ciupa w roli głównej.
Coś tam narrator wspominał, że kilka tyś. msc. idzie na botoksy, lasery i takie tam, no nie żle ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubufat wkleję ten Twój trailer do odrębnego wątku z filmem BR - tak żeby wszystko było w jednym miejscu.. fajnie że znalazłeś , zawsze jest kilka więcej scen.. :)

Armanig myślę że takich Ol w naszym SB jest znacznie więcej co takie pieniądze wywalają na upiększanie swojej urody.. :- ) w Końcu jak za jeden dzień zdjęciowy w serialu dostają od powiedzmy 3 do 5-a nawet 7 tys to mają z czego brać :)
 

DrWredman

Active member
Skończyłem czwarty sezon "Orange is new black". Im dalej tym lepiej, bardzo fajnie ogląda się ten serial.

Dla mnie trochę zbyt babski, więc odpuściłem po kilku odcinkach, ale córka (18) pod koniec ostatniego sezonu dozowała sobie odcinki aby nie skończyć zbyt szybko. Zaraziła też kilka koleżanek, nawet z zagranicy ;)
 

zgred72

New member
Witam wczoraj oglądałem z żoną
Monstrum (2016) - Filmweb
I powiem szczerze troszkę głupawy film. Ale obejrzeć raz można nic więcej.

Ps czy wie ktoś kiedy będzie nowa Gomorra?
Bo Narcos od września to wiem

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Nie obejrzałem nawet tego filmu do końca. Reżyser chyba za bardzo nie wiedział co chce pokazać.
No i wyszło nic :wink: Szkoda czasu i prądu.
 

bubafat

Active member
Bez reklam

RAF1977

Banned
Taki zakup do oglądania na projektor.
Co ciekawego, wszystkie sezony w dolby Atmos.
4e2a5af1f6e5ea6b6e188138b0e3a6e5.jpg
b6471b152b4e57f4ff5fff11d545bd77.jpg
696aae598104cd262d5577fa0e0ae611.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi się wydaję, że 6 sezon w takim wydaniu jest w każdej opcji bez PL.. tylko jak osobno się kupi jako 6 y sezon to wtedy są napisy,, ja miałem kupować ale w sumie może warto poczekać i kupić całość...
 
Do góry